GATUNEK

Gatunek: błotniak łąkowy, Circus pygargus

Rząd: Szponiaste

Rodzina: Jastrzębiowate | Jastrzębie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 2 2
4 119 154
5 339 527
6 149 215
7 76 148
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477292 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
2 10477031 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
3 10477030 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
4 10472765 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
5 10472339 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
6 10472288 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
7 10472331 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
8 10472358 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
9 10470965 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
10 10471046 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
11 10471049 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
12 10471050 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
13 10474588 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
14 10472825 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.20
15 10467984 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.19 PL
16 10468021 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
17 10467985 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.19 PL
18 10465580 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.18 WP
19 10464981 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.18 MZ
20 10463649 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.17 MZ
21 10462465 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.17 PL
22 10457374 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
23 10458734 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
24 10453162 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.14 PL
25 10453824 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.14 WP
26 10454201 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.13 PL
27 10450577 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
28 10450561 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
29 10448238 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.13 PL
30 10447603 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.12 PL
31 10446823 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.12 ŁD
32 10447121 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.12 PL
33 10446162 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.12 WP
34 10443468 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.10 PL
35 10443763 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.10 PL
36 10442797 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.10 PL
37 10441848 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
38 10441839 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
39 10441826 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
40 10438800 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.09 PL
41 10443380 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
42 10440552 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.09 WP
43 10440554 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.09 WP
44 10440553 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.09 WP
45 10436262 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.08 MZ
46 10436260 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.08 MZ
47 10431462 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.07.07 WP
48 10430073 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.07.07 WM
49 10432912 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.07 MZ
50 10427954 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.07 PL
51 10426321 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.06 MZ
52 10422803 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
53 10422416 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.06
54 10425762 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
55 10424468 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
56 10422471 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
57 10425782 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
58 10421189 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.07.05 ŁD
59 10419835 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.05 WM
60 10423792 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
61 10420247 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.05 PL
62 10422068 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
63 10420458 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.05 WP
64 10415421 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
65 10428508 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
66 10428752 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
67 10423596 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.04 ŚK
68 10411828 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
69 10416525 Halina Halina Łukomska 2024.07.03 WP
70 10411661 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
71 10411223 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.03 WP
72 10407563 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
73 10407557 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
74 10407554 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
75 10406028 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 MZ
76 10405483 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.02 OP
77 10402273 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.30 PL
78 10402267 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.30 PL
79 10399854 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
80 10400282 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
81 10400227 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
82 10401098 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.30 ŁD
83 10397632 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
84 10429408 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
85 10429387 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
86 10397600 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
87 10429365 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
88 10429364 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
89 10392783 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.29 PL
90 10396281 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
91 10395133 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.06.29 ŁD
92 10391677 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
93 10389746 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.28 PL
94 10403731 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
95 10384283 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.26 WP
96 10403716 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
97 10383799 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.26 WP
98 10384206 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.25
99 10377346 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.24 WP
100 10431030 krakers Wiktor Kroker 2024.06.24 WP
101 10373462 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
102 10371525 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
103 10370590 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.23 PL
104 10374363 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.23 WP
105 10373496 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
106 10385075 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.23 MZ
107 10368000 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.22 PL
108 10368293 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
109 10368292 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
110 10368286 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
111 10368257 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
112 10368249 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
113 10368513 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.22 WP
114 10368529 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.22 WP
115 10367999 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.22 WM
116 10360351 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.20 WM
117 10360609 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.20 WP
118 10360610 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.20 WP
119 10359779 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
120 10356777 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.19 PL
121 10354490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
122 10351810 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
123 10352000 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
124 10351993 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
125 10351775 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
126 10351078 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.17 WM
127 10351900 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.17 WP
128 10347937 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.16 OP
129 10349490 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.16 OP
130 10350891 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.16 OP
131 10346083 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.16 PL
132 10356801 ibis Adam Olszewski 2024.06.16 PL
133 10345176 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.16 WP
134 10343397 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.16 PL
135 10344416 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
136 10343174 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.16 WP
137 10350931 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.16 LB
138 10353622 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.16 OP
139 10341929 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.16 OP
140 10341109 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
141 10344188 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
142 10341101 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
143 10344175 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 ŚL
144 10341081 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 ŚL
145 10340955 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 ŚL
146 10337782 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
147 10340658 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.15 PL
148 10337790 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.15
149 10335353 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
150 10336451 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
151 10342796 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.15 OP
152 10341449 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
153 10333873 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.14 WP
154 10344603 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
155 10327962 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
156 10322519 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.11
157 10321409 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
158 10321399 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
159 10318526 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
160 10316916 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.10 PL
161 10316017 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.10 WM
162 10315989 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.09
163 10314607 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
164 10315749 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.09 PL
165 10312386 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
166 10312399 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
167 10312448 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
168 10312673 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
169 10314587 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
170 10314583 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
171 10312481 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
172 10311653 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
173 10312348 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
174 10315884 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.09 MZ
175 10311740 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.09 WP
176 10312671 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
177 10311674 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
178 10312487 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
179 10312335 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
180 10315313 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
181 10325291 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08 OP
182 10308167 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
183 10309710 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
184 10309716 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
185 10308144 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
186 10306165 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
187 10302344 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
188 10336587 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
189 10336585 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
190 10336584 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
191 10336581 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
192 10311690 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 WP
193 10308965 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08 WP
194 10302487 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
195 10299472 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
196 10294121 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
197 10292517 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
198 10338431 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05
199 10294162 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.05 OP
200 10288179 Marek Marek Marek Pacuk 2024.06.05 WM
201 10284976 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
202 10289879 ibis Adam Olszewski 2024.06.04 PL
203 10286636 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.04 MZ
204 10281084 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
205 10274983 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
206 10275982 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.02 WP
207 10275443 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
208 10272902 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.02 MP
209 10271862 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
210 10275385 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 OP
211 10278137 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
212 10271705 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
213 10271710 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
214 10268322 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
215 10272520 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 ŁD
216 10286458 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.01 PL
217 10267308 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
218 10266215 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
219 10264137 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.01 WM
220 10282275 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.01 PL
221 10263460 Ivory Iwona Rylska 2024.06.01 PL
222 10262964 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
223 10262902 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.01 WM
224 10276827 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.01 PL
225 10267596 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.01 WP
226 10265652 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
227 10262085 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
228 10272567 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
229 10261766 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
230 10269298 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.31 OP
231 10257141 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.31 PL
232 10256881 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
233 10256896 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
234 10256666 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
235 10256795 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
236 10288762 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
237 10289143 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
238 10260488 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
239 10256142 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.30 PL
240 10252278 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
241 10250651 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
242 10277854 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
243 10277637 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
244 10277634 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
245 10282188 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
246 10261330 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
247 10327384 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
248 10253063 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 PL
249 10243403 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
250 10248940 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
251 10241858 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.29 OP
252 10240616 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
253 10240340 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
254 10256455 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.29 PL
255 10243833 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.29 OP
256 10286504 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.28 PL
257 10262734 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.28 WM
258 10237791 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
259 10237220 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
260 10246343 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.28 WM
261 10236761 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
262 10237354 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
263 10238150 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.28 PL
264 10233278 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
265 10233265 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
266 10246387 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
267 10232333 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
268 10246380 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
269 10231414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 MB
270 10226923 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.26 PL
271 10250707 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.26 PL
272 10228623 PPJ Marcin Ptak 2024.05.26 WP
273 10227476 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
274 10227073 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.26 OP
275 10225447 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
276 10281493 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.26
277 10244395 Ewajan Ewa Janas 2024.05.26 MP
278 10223792 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
279 10222161 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
280 10225459 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.26 WP
281 10243116 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
282 10218242 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
283 10243115 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
284 10219427 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
285 10218526 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.25 PL
286 10215331 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
287 10215310 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
288 10213741 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
289 10214109 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
290 10212708 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
291 10227845 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
292 10212044 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
293 10217887 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
294 10212220 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
295 10212301 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
296 10219372 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
297 10219340 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.25 WP
298 10214512 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
299 10286360 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
300 10211216 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.24 PL
301 10285475 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
302 10210443 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.24 OP
303 10210273 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.24 OP
304 10207237 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.24 WP
305 10206540 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
306 10223655 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
307 10223659 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
308 10204505 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
309 10205760 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
310 10203776 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.23 PL
311 10203786 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.23 PL
312 10207448 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
313 10207447 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
314 10205607 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 OP
315 10204465 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 OP
316 10202601 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.23 PL
317 10209574 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.23 PL
318 10201920 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.23 PL
319 10197348 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.21 PL
320 10212172 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.21 ŁD
321 10197332 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.21 WP
322 10189558 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
323 10189238 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
324 10187480 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.20 PL
325 10182714 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.19 PK
326 10181810 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.19 PL
327 10180731 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
328 10178575 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
329 10185788 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.19 PL
330 10196746 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.19 OP
331 10179274 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
332 10175771 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.19 WP
333 10176155 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
334 10177956 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
335 10175389 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.19 PL
336 10188631 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
337 10185398 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
338 10171035 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
339 10185782 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.18 PL
340 10169832 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.18 PM
341 10168903 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
342 10170587 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
343 10168901 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
344 10170568 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
345 10170981 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
346 10168462 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
347 10168459 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
348 10170344 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
349 10170858 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
350 10166124 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 PL
351 10168398 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
352 10191226 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
353 10165714 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
354 10165711 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
355 10165710 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
356 10172705 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
357 10205634 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
358 10191613 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
359 10169896 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.17 ZP
360 10162284 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
361 10185763 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
362 10162344 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.17 PK
363 10160164 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.17 WM
364 10161732 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
365 10159195 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
366 10159494 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
367 10163077 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.17 PL
368 10159487 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
369 10159485 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
370 10161160 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
371 10159484 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
372 10159481 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
373 10159476 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
374 10158440 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
375 10158433 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
376 10186500 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
377 10186165 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
378 10160570 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.17 WP
379 10153713 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.16 LB
380 10154670 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
381 10154934 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
382 10153441 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
383 10153408 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
384 10152940 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
385 10153374 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
386 10153805 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
387 10156816 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.16 WP
388 10156698 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.16 WP
389 10186605 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
390 10150037 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
391 10147078 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.15 WP
392 10147345 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.15 KP
393 10142732 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.14 ŁD
394 10140881 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
395 10139642 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
396 10133793 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.13 LB
397 10131570 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
398 10136939 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
399 10130503 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
400 10130525 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
401 10133183 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.12 PL
402 10122872 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.12 WP
403 10125847 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
404 10121926 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
405 10119554 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
406 10123656 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.12 WM
407 10121858 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.12 MZ
408 10126380 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
409 10126408 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
410 10406740 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.12 PK
411 10144220 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
412 10112565 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
413 10115370 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
414 10107340 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
415 10107307 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
416 10107305 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
417 10107334 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
418 10107333 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
419 10106796 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
420 10109149 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.11 MZ
421 10134125 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
422 10106682 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
423 10114579 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
424 10105413 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
425 10134614 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
426 10118934 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
427 10114450 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
428 10120480 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
429 10104822 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
430 10113726 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
431 10113663 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
432 10116047 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
433 10104438 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
434 10110122 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
435 10104197 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
436 10104195 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
437 10104427 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
438 10205864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
439 10115880 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
440 10109049 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.11 MP
441 10120652 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
442 10219253 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
443 10110078 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
444 10113009 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
445 10119448 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
446 10099582 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.10 PL
447 10098299 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.10 PL
448 10098298 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.10 PL
449 10097715 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.10 PL
450 10100397 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.10 WP
451 10096956 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.09 PL
452 10093438 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
453 10093221 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
454 10093840 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
455 10093837 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
456 10093025 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.08 PL
457 10090102 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.08 OP
458 10093603 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.08 OP
459 10086195 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.08 WM
460 10090101 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.08 OP
461 10086260 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.08 PL
462 10083594 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.07 WP
463 10083593 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.07 WP
464 10083592 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.07 WP
465 10083083 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.07 PL
466 10082871 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 OP
467 10083019 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 OP
468 10081061 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.07 PL
469 10083806 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.07 PL
470 10077618 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
471 10095850 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 OP
472 10077604 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
473 10077602 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
474 10077601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
475 10077597 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
476 10077573 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
477 10076529 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.06 OP
478 10079145 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.06 ZP
479 10072866 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
480 10069535 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.05 PK
481 10066411 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
482 10066916 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.05 WP
483 10062330 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
484 10062009 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.05 WP
485 10063396 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
486 10057532 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.04 WP
487 10056887 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
488 10071821 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
489 10059009 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
490 10055561 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
491 10056665 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.04 PL
492 10052944 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
493 10070795 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.04 PL
494 10056897 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
495 10055758 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
496 10071817 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
497 10051531 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
498 10055055 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
499 10051043 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
500 10050055 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
501 10049465 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
502 10068899 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
503 10057771 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.04 ŚK
504 10068607 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
505 10060942 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
506 10059003 Mario Mariusz Zub 2024.05.04 LB
507 10043832 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.03 WP
508 10043831 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.03 WP
509 10058470 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03
510 10058469 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03
511 10050130 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
512 10044290 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.03 PL
513 10058443 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
514 10046865 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
515 10039319 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.03 WM
516 10057703 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.03 WM
517 10038979 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.03 MB
518 10046723 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
519 10039679 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.03 PM
520 10037868 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
521 10037866 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
522 10037101 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.03 WP
523 10037010 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.03 WP
524 10044098 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.03 WP
525 10036631 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
526 10037932 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.03 PL
527 10041409 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 PK
528 10058410 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
529 10067038 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.03 PK
530 10032783 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.02 WM
531 10031586 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
532 10031516 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.02 PL
533 10031286 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
534 10047225 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.02 PL
535 10033538 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 MZ
536 10030906 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
537 10032629 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
538 10028133 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
539 10028210 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
540 10029666 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
541 10027254 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
542 10034562 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.02 PL
543 10030389 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.02 MZ
544 10031443 Mario Mariusz Zub 2024.05.02 LB
545 10026843 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.02 WM
546 10023216 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
547 10020786 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.01 WP
548 10024122 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
549 10024118 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
550 10021618 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
551 10021165 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
552 10019372 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.01 ŚL
553 10017365 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.01 PL
554 10023064 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.01 MZ
555 10020256 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
556 10016514 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
557 10022932 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.01 PL
558 10016069 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.01 WM
559 10014600 Robert Lo Robert Locman 2024.05.01 WM
560 10018394 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
561 10016773 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
562 10016594 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
563 10016473 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.01 WP
564 10083238 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
565 10009703 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.30 PL
566 10009672 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.30 PL
567 10006775 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.30 PK
568 10006772 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.30 PK
569 10005828 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
570 10020359 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
571 10006264 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.30 MZ
572 10004981 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.29 PK
573 10002730 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.29 MP
574 10010310 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
575 10003294 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.29 LB
576 10003293 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.29 LB
577 10003292 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.29 LB
578 10002877 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.29 MZ
579 10002840 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
580 10001430 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.29 WP
581 10000982 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.29 OP
582 10000810 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.29 PK
583 10000284 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.29 PK
584 10001173 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.29 PM
585 10001075 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.29 PK
586 10000673 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.29 WP
587 9997408 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.28 ZP
588 10001719 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.28 PL
589 9992329 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.04.28 OP
590 9996885 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
591 9992126 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.28 ZP
592 9991964 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.28 PL
593 9996022 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
594 9991934 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
595 9996941 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
596 9991464 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
597 9992848 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.28 PK
598 9994976 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
599 9994535 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.28 PL
600 9996095 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.28 PL
601 9996090 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.28 PL
602 9987592 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.28 PL
603 9987444 Balbi Magdalena Naber 2024.04.28 PK
604 9987401 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.28 WM
605 9995068 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
606 9992668 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.28 PM
607 9996274 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
608 9981102 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
609 9981091 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
610 9981087 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
611 9980388 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.27 PL
612 9981050 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
613 9981049 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
614 9978620 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.27 WP
615 10032863 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
616 9977245 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.04.27 ŚL
617 9976427 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.27 ŚL
618 9975282 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.27 ŚL
619 9973438 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.27 PL
620 9978491 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
621 9973212 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.27 WP
622 9976743 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
623 9996100 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
624 9998408 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
625 9971118 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
626 9970710 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.26 PL
627 9970518 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
628 9966494 Balbi Magdalena Naber 2024.04.26 PK
629 9966310 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
630 9971119 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
631 9964927 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
632 9964581 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.25 PL
633 9973081 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.25 PL
634 9963038 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.25 WM
635 9958738 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.24 PK
636 9954634 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
637 9959621 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.23 WM
638 9951653 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
639 9951641 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
640 9951647 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
641 9951633 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
642 9951655 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
643 9968856 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.22 PL
644 9934800 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.20 WM
645 9937962 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.20 ŚL
646 9931256 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
647 9930522 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
648 9930284 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.19 PK
649 9931631 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.19 PL
650 9925680 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.18 PL
651 9921520 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.17 PL
652 9920578 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.17 PL
653 9918923 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
654 9917116 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.16 MP
655 9918895 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
656 9916026 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.15 PL
657 9915860 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.15 PK
658 9911324 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.14 PL
659 9907131 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.14 PL
660 9901909 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.14 PL
661 9905141 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.14 WP
662 9916941 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.14 OP
663 9910713 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
664 9897715 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.13 MP
665 9893124 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
666 9890630 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.13 PK
667 9888594 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.12 MP
668 9888857 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.12 MP
669 9899733 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
670 9887646 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
671 9887664 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
672 9890417 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.12 PL
673 9911869 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
674 9888281 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.12 MP
675 9880233 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.11 PK
676 9880460 Marta Świtała Marta Świtała 2024.04.11 OP
677 9879503 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.11 PK
678 9889886 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.11 WM
679 9866795 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.09 WP
680 9863427 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.08 PL
681 9846631 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.07 PK
682 9834285 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.06 OP
683 9836925 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
684 9793982 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.31 WP
685 9793933 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.31 WP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"