GATUNEK

Gatunek: słowik szary, Luscinia luscinia

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Muchołówkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 119 135
5 689 847
6 88 102
7 1 2
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10455512 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
2 10433234 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
3 10431693 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
4 10401166 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
5 10392886 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.29 PM
6 10370592 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.23 PL
7 10365402 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
8 10361083 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
9 10356287 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.18 MZ
10 10351776 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
11 10351746 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
12 10348088 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
13 10348415 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
14 10341614 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
15 10342499 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
16 10337188 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
17 10335657 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
18 10335264 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.15 PL
19 10335290 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.14 PL
20 10330840 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 ZP
21 10327431 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
22 10323136 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
23 10321636 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
24 10321420 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
25 10321416 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
26 10316964 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
27 10469290 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.10 KP
28 10469288 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.10 KP
29 10316352 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
30 10313220 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
31 10314777 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
32 10306742 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
33 10308148 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
34 10309741 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
35 10309636 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
36 10308068 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
37 10306163 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
38 10306129 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
39 10306296 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
40 10299485 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
41 10302699 krakers Wiktor Kroker 2024.06.07 PL
42 10297192 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
43 10296917 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
44 10299989 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
45 10292485 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
46 10308840 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.06.05 MZ
47 10290738 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
48 10309174 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.05 KP
49 10287991 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.05 ŚK
50 10290822 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
51 10287324 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.04 MZ
52 10287055 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.04 MZ
53 10285211 Este Sławomir Tatoń 2024.06.04 MZ
54 10309160 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.04 WM
55 10309151 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.04 WM
56 10287044 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.04 MZ
57 10283278 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.06.04 MZ
58 10352687 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.03 PL
59 10285030 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.03 MZ
60 10278668 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
61 10280579 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.03 MZ
62 10284659 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
63 10277476 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
64 10287439 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.02 PL
65 10282325 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.02 WM
66 10276957 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.02 PM
67 10272927 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
68 10272653 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
69 10272689 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
70 10272914 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
71 10276380 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
72 10278140 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
73 10276448 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
74 10269759 ibis Adam Olszewski 2024.06.02 PL
75 10269395 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.01 MZ
76 10267281 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
77 10265048 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
78 10266578 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
79 10266343 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
80 10266278 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
81 10263484 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
82 10263375 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
83 10266524 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
84 10266180 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
85 10266274 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
86 10266323 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
87 10266265 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
88 10269597 ibis Adam Olszewski 2024.06.01 PL
89 10300389 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
90 10261591 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.31 WM
91 10265675 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
92 10261293 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
93 10262359 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
94 10262641 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
95 10265620 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
96 10261685 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
97 10261310 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
98 10256672 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
99 10259111 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
100 10270885 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.31 PM
101 10256898 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
102 10260273 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
103 10261246 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
104 10260251 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
105 10260245 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
106 10254447 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 MZ
107 10260244 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
108 10260238 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
109 10260216 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
110 10253786 ibis Adam Olszewski 2024.05.31 PL
111 10266262 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
112 10266195 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
113 10253802 ibis Adam Olszewski 2024.05.31 PL
114 10254503 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.30 PL
115 10282258 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 PL
116 10250996 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
117 10249208 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.30 PL
118 10251042 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
119 10251473 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
120 10250563 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
121 10249905 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
122 10255465 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
123 10255531 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
124 10249857 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
125 10246780 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
126 10258983 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
127 10258931 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
128 10245237 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.30 LB
129 10245155 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
130 10244955 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
131 10258850 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
132 10258835 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
133 10258834 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
134 10258776 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
135 10258823 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
136 10258826 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
137 10244288 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
138 10248251 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.30 KP
139 10246639 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.30 PK
140 10252057 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
141 10253801 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
142 10253785 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
143 10243421 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
144 10242219 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.29 LB
145 10242151 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
146 10239907 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
147 10239877 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
148 10239840 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
149 10239520 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
150 10253800 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
151 10253784 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
152 10285429 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
153 10237207 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
154 10283635 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
155 10235264 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.28 KP
156 10283671 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
157 10283491 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
158 10283484 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
159 10235050 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
160 10235040 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
161 10235037 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
162 10333386 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
163 10285816 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
164 10296053 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.28 PL
165 10253783 ibis Adam Olszewski 2024.05.28 PL
166 10238303 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.28 WM
167 10253799 ibis Adam Olszewski 2024.05.28 PL
168 10237391 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
169 10238301 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.28 WM
170 10238302 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.28 WM
171 10234554 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
172 10234555 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
173 10234545 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
174 10234543 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
175 10234533 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
176 10233279 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
177 10234438 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
178 10233159 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
179 10233335 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
180 10233329 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
181 10285601 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
182 10233322 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
183 10234031 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.27 MZ
184 10232597 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.27 MZ
185 10235204 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.27 WP
186 10333426 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
187 10286433 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
188 10286044 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
189 10253782 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
190 10253798 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
191 10229160 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PL
192 10227796 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.27 MZ
193 10226775 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
194 10226303 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
195 10227084 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.26 MZ
196 10225777 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.26 PL
197 10246832 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
198 10223834 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
199 10222037 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
200 10224579 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.26 PL
201 10221996 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
202 10223815 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
203 10226876 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
204 10253781 ibis Adam Olszewski 2024.05.26 PL
205 10227429 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
206 10227019 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
207 10253797 ibis Adam Olszewski 2024.05.26 PL
208 10227025 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
209 10226871 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
210 10217916 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
211 10216886 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
212 10216740 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
213 10216892 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
214 10215237 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
215 10286085 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
216 10287474 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
217 10217907 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
218 10227865 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
219 10287468 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
220 10286066 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
221 10212556 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
222 10213575 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
223 10219417 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
224 10214354 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
225 10212119 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
226 10212202 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
227 10219669 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.25 LB
228 10253796 ibis Adam Olszewski 2024.05.25 PL
229 10217035 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
230 10233213 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
231 10253780 ibis Adam Olszewski 2024.05.25 PL
232 10211189 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.25 ZP
233 10286040 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
234 10210119 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
235 10210109 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
236 10286353 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
237 10285460 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
238 10209724 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.24 MZ
239 10207573 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
240 10333369 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
241 10206539 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
242 10333355 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
243 10210340 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
244 10253795 ibis Adam Olszewski 2024.05.24 PL
245 10253779 ibis Adam Olszewski 2024.05.24 PL
246 10205934 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.23 WP
247 10203343 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
248 10202927 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
249 10253794 ibis Adam Olszewski 2024.05.23 PL
250 10214333 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
251 10253778 ibis Adam Olszewski 2024.05.23 PL
252 10214372 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
253 10201500 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.22 MZ
254 10200786 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
255 10199767 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
256 10198195 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.22 MZ
257 10200108 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
258 10253777 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
259 10253793 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
260 10197058 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.21 WM
261 10200719 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.21 PL
262 10192630 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
263 10197541 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.21 MZ
264 10253792 ibis Adam Olszewski 2024.05.21 PL
265 10196825 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
266 10253775 ibis Adam Olszewski 2024.05.21 PL
267 10195777 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
268 10196717 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
269 10191310 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.21 WM
270 10191308 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.21 WM
271 10190232 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.20 MZ
272 10192342 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.20 MZ
273 10192340 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.20 MZ
274 10188020 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
275 10187007 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.20 WM
276 10189192 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
277 10189231 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
278 10189229 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
279 10189211 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
280 10189184 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
281 10184732 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.20 MZ
282 10253791 ibis Adam Olszewski 2024.05.20 PL
283 10190210 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
284 10253774 ibis Adam Olszewski 2024.05.20 PL
285 10186931 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.20 PK
286 10183828 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
287 10185481 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.19 LB
288 10183804 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
289 10182051 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
290 10182633 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 MZ
291 10182550 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
292 10182546 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
293 10181047 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
294 10179293 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
295 10180922 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
296 10180964 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
297 10180725 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
298 10179046 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
299 10179880 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
300 10178563 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
301 10180017 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
302 10177539 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
303 10177352 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.19 LB
304 10187546 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
305 10178014 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
306 10177506 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
307 10177591 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
308 10178398 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
309 10182903 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
310 10176417 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
311 10177565 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
312 10175840 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
313 10178169 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
314 10182883 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
315 10174945 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.19 OP
316 10179198 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.19 MZ
317 10180006 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
318 10183497 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
319 10176430 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
320 10177947 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
321 10187568 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
322 10182929 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
323 10185392 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
324 10185964 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
325 10182277 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.19 WP
326 10188602 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
327 10253773 ibis Adam Olszewski 2024.05.19 PL
328 10183266 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
329 10183353 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
330 10183406 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
331 10253790 ibis Adam Olszewski 2024.05.19 PL
332 10172368 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
333 10172537 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
334 10172022 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
335 10172363 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
336 10172480 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
337 10172579 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
338 10172577 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
339 10175375 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
340 10172763 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
341 10169949 To the Moon Paweł Kamiński 2024.05.18 KP
342 10171019 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
343 10168884 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
344 10173495 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.18 KP
345 10167907 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
346 10168397 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
347 10170309 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
348 10166452 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
349 10170495 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
350 10164824 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
351 10169459 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
352 10165536 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.18 PK
353 10164484 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
354 10163983 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
355 10164169 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
356 10163888 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.18 PM
357 10253772 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
358 10253789 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
359 10185982 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
360 10186039 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
361 10161774 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
362 10163139 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
363 10164107 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
364 10161792 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
365 10161200 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
366 10160608 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
367 10161185 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
368 10160598 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
369 10160589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
370 10159317 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
371 10158866 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
372 10159453 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
373 10159447 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
374 10159416 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
375 10158129 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
376 10253771 ibis Adam Olszewski 2024.05.17 PL
377 10186148 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
378 10186520 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
379 10162508 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.17 PL
380 10253788 ibis Adam Olszewski 2024.05.17 PL
381 10157194 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
382 10156383 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.16 WP
383 10155581 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
384 10162143 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.16 ŁD
385 10153456 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
386 10152926 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
387 10153455 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
388 10152761 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.16 LB
389 10153380 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
390 10153271 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
391 10152262 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
392 10151729 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.16 MZ
393 10183246 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
394 10183226 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
395 10153881 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.16 WP
396 10253770 ibis Adam Olszewski 2024.05.16 PL
397 10186574 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
398 10156412 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
399 10156611 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
400 10184551 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.16 MZ
401 10186685 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
402 10253787 ibis Adam Olszewski 2024.05.16 PL
403 10149176 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
404 10148902 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
405 10158121 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
406 10147704 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.15 LB
407 10153502 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
408 10153748 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
409 10149935 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
410 10143871 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.14 WM
411 10143476 Mario Mariusz Zub 2024.05.14 LB
412 10143466 Mario Mariusz Zub 2024.05.14 LB
413 10142808 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.14 LB
414 10142454 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.14 MZ
415 10140788 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 PM
416 10143941 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
417 10143969 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
418 10143991 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
419 10144005 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
420 10137401 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
421 10136609 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
422 10135328 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
423 10135237 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 PL
424 10135211 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
425 10134486 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
426 10141808 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.13 MZ
427 10133773 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
428 10133783 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.13 LB
429 10136959 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
430 10138694 ibis Adam Olszewski 2024.05.13 PL
431 10130986 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
432 10125072 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.12 PL
433 10124570 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.12 LS
434 10126735 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.12 MZ
435 10124789 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
436 10122994 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
437 10121081 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
438 10123951 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
439 10121062 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
440 10121705 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
441 10119990 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
442 10127359 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.12 MZ
443 10118465 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.12 PL
444 10123970 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
445 10122956 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
446 10123895 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
447 10116627 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
448 10144331 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
449 10138693 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
450 10125620 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
451 10125347 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
452 10144083 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
453 10119215 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
454 10119219 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
455 10144022 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
456 10144381 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
457 10144262 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
458 10144230 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
459 10127444 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
460 10127276 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
461 10127428 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
462 10127436 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
463 10182684 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
464 10127300 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
465 10127862 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
466 10112960 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
467 10112956 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
468 10112417 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
469 10116177 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
470 10115780 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
471 10119344 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
472 10112767 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
473 10117095 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
474 10112770 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
475 10117071 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
476 10110805 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
477 10112540 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
478 10109212 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.11 ZP
479 10108574 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
480 10111681 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
481 10110798 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
482 10110763 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
483 10110783 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
484 10110739 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
485 10118743 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
486 10117723 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
487 10105924 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
488 10108091 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.11 KP
489 10120591 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
490 10105483 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
491 10115578 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.11 ZP
492 10104540 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
493 10110590 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
494 10115609 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
495 10105706 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
496 10128826 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
497 10104315 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
498 10121981 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
499 10119754 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
500 10118914 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
501 10134791 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
502 10103366 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
503 10134102 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
504 10103365 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
505 10134173 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
506 10134105 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
507 10103027 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
508 10116102 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
509 10193959 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
510 10105634 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.11 MZ
511 10107810 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
512 10119799 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
513 10121092 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
514 10144460 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.11 MZ
515 10131443 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
516 10138691 ibis Adam Olszewski 2024.05.11 PL
517 10136546 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
518 10202271 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.05.10 MZ
519 10102712 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.10 MZ
520 10129649 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
521 10129667 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
522 10129684 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
523 10129633 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
524 10129630 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
525 10097991 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.10 MZ
526 10099315 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.10 WP
527 10100043 Halina Halina Łukomska 2024.05.10 WP
528 10138690 ibis Adam Olszewski 2024.05.10 PL
529 10100733 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.09 MZ
530 10095500 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
531 10094999 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.09 MZ
532 10098289 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.09 PM
533 10100729 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.09 MZ
534 10095297 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.09 WM
535 10095490 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
536 10095488 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
537 10096960 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.09 PL
538 10093648 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
539 10093647 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
540 10093645 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
541 10093672 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.09 MZ
542 10092632 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
543 10091268 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.09 MZ
544 10090859 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
545 10090884 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.09 MZ
546 10090867 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
547 10090864 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
548 10183173 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
549 10183214 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
550 10138689 ibis Adam Olszewski 2024.05.09 PL
551 10096717 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
552 10100143 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.09 MZ
553 10090125 Mario Mariusz Zub 2024.05.09 LB
554 10089901 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
555 10089330 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
556 10088834 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
557 10086273 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
558 10086262 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.08 PL
559 10085983 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.08 WP
560 10151527 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.08 KP
561 10086182 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
562 10138688 ibis Adam Olszewski 2024.05.08 PL
563 10082927 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.07 LB
564 10082460 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.07 MZ
565 10081658 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.07 MZ
566 10080964 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.07 PK
567 10080959 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.07 PK
568 10079812 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.07 MZ
569 10081062 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.07 PL
570 10138687 ibis Adam Olszewski 2024.05.07 PL
571 10082109 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.07 MZ
572 10082264 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
573 10082295 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
574 10082391 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
575 10083756 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
576 10083740 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
577 10078826 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.07 ZP
578 10078009 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 KP
579 10077469 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.06 ZP
580 10077955 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
581 10151524 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.06 KP
582 10074167 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
583 10074427 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
584 10081381 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.06 PM
585 10074286 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.06 LB
586 10074967 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.06 WP
587 10075529 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
588 10076872 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.06 MZ
589 10077790 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
590 10077845 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
591 10138686 ibis Adam Olszewski 2024.05.06 PL
592 10072504 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
593 10071774 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.06 MP
594 10071692 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
595 10068810 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.05 PK
596 10068443 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
597 10068505 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
598 10069168 4000ALP Paweł Puchlik 2024.05.05 PL
599 10069366 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
600 10068663 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
601 10073140 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
602 10069335 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
603 10071711 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
604 10067455 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.05 LB
605 10069261 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
606 10073065 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
607 10066302 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.05 MZ
608 10066829 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
609 10067664 Oso Łukasz Budny 2024.05.05 MZ
610 10066487 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
611 10065274 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
612 10068000 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
613 10063755 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.05 PK
614 10067373 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
615 10065093 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
616 10068031 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
617 10066351 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
618 10062991 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.05 KP
619 10067887 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
620 10066418 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
621 10066469 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
622 10062653 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
623 10062410 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
624 10061602 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
625 10067973 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
626 10067875 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
627 10061208 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
628 10061207 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
629 10061203 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
630 10062011 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.05 WM
631 10062104 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.05 MZ
632 10063443 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.05 MZ
633 10071114 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
634 10070881 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
635 10071177 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
636 10063992 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
637 10071036 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
638 10071312 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
639 10138685 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
640 10095427 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
641 10070848 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
642 10071152 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
643 10059146 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.04 WM
644 10067046 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.04 PL
645 10058686 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.05.04 MZ
646 10059619 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
647 10056782 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
648 10055049 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
649 10054570 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
650 10055566 Mario Mariusz Zub 2024.05.04 LB
651 10054566 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
652 10067040 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.04 PL
653 10055760 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
654 10056899 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
655 10052657 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
656 10051861 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
657 10054553 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
658 10052840 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
659 10053117 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
660 10051454 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.04 PL
661 10051899 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
662 10051453 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.04 PL
663 10052090 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
664 10050465 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
665 10053811 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
666 10052062 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
667 10052741 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.04 PM
668 10050229 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
669 10054583 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
670 10061756 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.04 MP
671 10058255 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
672 10049722 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.04 PM
673 10058310 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
674 10051884 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
675 10061062 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.04 PM
676 10068890 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
677 10138684 ibis Adam Olszewski 2024.05.04 PL
678 10058577 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.04 PM
679 10046815 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
680 10048344 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
681 10047150 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
682 10047353 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
683 10045823 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
684 10048338 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
685 10047124 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
686 10041307 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.03 MZ
687 10047164 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.03 ZP
688 10041391 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 LB
689 10038178 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.03 PM
690 10037171 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
691 10036765 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
692 10036728 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.03 WM
693 10037030 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
694 10038168 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.03 PM
695 10036672 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.03 KP
696 10036339 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
697 10036107 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
698 10048277 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
699 10047343 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
700 10038138 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.03 MZ
701 10038062 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.03 MZ
702 10042163 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.03 PL
703 10047429 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
704 10047497 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
705 10047642 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
706 10047659 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
707 10048333 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
708 10138683 ibis Adam Olszewski 2024.05.03 PL
709 10034000 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
710 10033940 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.02 PK
711 10033306 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.02 MP
712 10032195 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
713 10030415 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.02 PL
714 10030712 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
715 10028456 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.02 LB
716 10055781 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.02 WM
717 10026915 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
718 10027180 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
719 10026693 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 PL
720 10026900 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
721 10032748 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
722 10027125 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
723 10025992 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
724 10027140 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
725 10027129 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
726 10027102 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
727 10027099 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
728 10033893 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.02 WM
729 10025051 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 LB
730 10026712 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
731 10138682 ibis Adam Olszewski 2024.05.02 PL
732 10030873 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
733 10035799 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
734 10024296 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
735 10023223 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.01 WM
736 10022592 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.01 WM
737 10021660 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.01 MZ
738 10021650 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.01 MZ
739 10021641 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.01 MZ
740 10036078 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.01 MZ
741 10020600 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
742 10019755 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
743 10019804 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
744 10017541 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.01 PL
745 10017482 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
746 10019855 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.01 ŁD
747 10016602 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.01 LB
748 10016601 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.01 LB
749 10016096 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
750 10015938 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.01 WM
751 10015557 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.01 PK
752 10018235 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
753 10019834 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.01 MZ
754 10022929 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.01 PL
755 10019822 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.01 ŁD
756 10014240 Robert Lo Robert Locman 2024.05.01 WM
757 10023597 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.01 PL
758 10013726 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
759 10013441 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
760 10013162 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 PK
761 10013065 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.01 PL
762 10013066 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.01 PL
763 10023757 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
764 10016320 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.01 PL
765 10018378 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.01 KP
766 10023684 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
767 10023690 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
768 10026812 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
769 10023616 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
770 10023615 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
771 10023275 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
772 10138681 ibis Adam Olszewski 2024.05.01 PL
773 10021400 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.05.01 ŁD
774 10020538 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
775 10083236 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
776 10014914 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
777 10014912 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
778 10014910 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
779 10012061 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 PL
780 10012440 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.30 PL
781 10012024 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.30 MZ
782 10013061 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.30 PL
783 10012881 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.30 WM
784 10013062 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.30 PL
785 10011832 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 PL
786 10013057 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.30 PL
787 10011046 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.30 LB
788 10011190 Mario Mariusz Zub 2024.04.30 LB
789 10009932 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.30 MZ
790 10032038 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
791 10009112 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.30 PL
792 10009621 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.30 PK
793 10010132 Ptakole Bartosz Gott 2024.04.30 MZ
794 10009651 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.30 PK
795 10008614 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.30 MZ
796 10008396 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
797 10007818 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.30 ZP
798 10007855 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.30 MZ
799 10006907 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
800 10006902 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
801 10006070 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.30 MZ
802 10009756 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
803 10005770 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.30 PL
804 10005735 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.30 PL
805 10005636 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.04.30 LB
806 10005633 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.04.30 LB
807 10005724 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
808 10005723 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
809 10011287 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.30 LB
810 10010268 Halina Halina Łukomska 2024.04.30 WP
811 10020423 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
812 10005209 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.30 PL
813 10003820 Mario Mariusz Zub 2024.04.29 LB
814 10003156 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
815 10002853 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
816 10002883 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.29 MZ
817 10000695 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.29 PK
818 10000266 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.29 PK
819 10000273 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.29 LB
820 10023012 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.29 WM
821 10000373 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.29 LB
822 10037836 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.29 MZ
823 10002115 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
824 10005477 ibis Adam Olszewski 2024.04.29 PL
825 10004995 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.29 WM
826 10004997 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.29 WM
827 10005931 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.29 PK
828 9995287 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.28 WM
829 9995155 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.28 WM
830 9995789 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.04.28 MZ
831 10001718 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.28 WM
832 9993588 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
833 9999002 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
834 9998337 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.28 MZ
835 9993757 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.28 WM
836 9990860 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.28 PL
837 9994968 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
838 9989433 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
839 9996092 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.28 PL
840 9994534 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.28 PL
841 9988245 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
842 9986685 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
843 9995221 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.28 MZ
844 9993903 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
845 9985529 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
846 9985996 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.28 PL
847 9986094 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
848 9984984 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.28 LB
849 9988718 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.28 LB
850 9993889 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
851 9984707 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.28 WM
852 9993871 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
853 9996686 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.04.28 ŁD
854 9995245 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
855 10005476 ibis Adam Olszewski 2024.04.28 PL
856 9986998 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
857 9987487 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
858 9987446 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
859 9984335 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.28 PL
860 9987447 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
861 9982472 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.27 WM
862 9981715 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.27 PL
863 9981516 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
864 9980095 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
865 9980764 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
866 9977286 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
867 9976813 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
868 9975633 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
869 9979530 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
870 9974322 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
871 9974548 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.27 MZ
872 9973977 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.27 MZ
873 9978497 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 MZ
874 9976748 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
875 10026150 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
876 9972848 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
877 9995270 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.27 PK
878 10005473 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
879 9979343 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
880 9995259 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.27 PK
881 9981686 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.27 PL
882 9982120 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.04.27 MZ
883 10005474 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
884 9971127 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.26 PK
885 9970228 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.26 PL
886 9968611 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.26 PL
887 9967746 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
888 9975506 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.26 MZ
889 9967359 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
890 9966793 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ
891 9966262 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.26 WP
892 9975163 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.26 MZ
893 9962919 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
894 9962620 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.25 MZ
895 9948810 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.22 PL
896 9930018 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 ŁD
897 9924984 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.18 MZ

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020