GATUNEK

Gatunek: kobuz, Falco subbuteo

Rząd: Sokołowe

Rodzina: Sokołowate | Sokoły

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 79 102
5 186 224
6 99 115
7 34 37
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477024 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
2 10471199 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.20 PL
3 10468871 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.07.19 WP
4 10470532 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.19 WP
5 10468084 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.19 WP
6 10465574 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.18 WP
7 10465005 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
8 10456931 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.14 PL
9 10451386 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.13 KP
10 10448967 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
11 10448191 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
12 10457470 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.13 WP
13 10460641 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
14 10447302 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.12 PL
15 10447389 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
16 10443877 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.10 ŁD
17 10446345 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.10 PL
18 10439330 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
19 10439469 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.09 WP
20 10430535 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
21 10427731 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.06 LS
22 10422901 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.06 ŁD
23 10423024 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 LS
24 10429394 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
25 10426192 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.06 ŁD
26 10418783 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.05 WM
27 10417202 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.04 WM
28 10421414 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.04 LS
29 10413704 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.04 PK
30 10409657 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
31 10413329 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.03 ZP
32 10407343 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
33 10409727 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.02 ŁD
34 10407425 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.02 MZ
35 10399595 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.30 PK
36 10403884 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
37 10397512 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
38 10393797 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
39 10392782 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.29 PL
40 10395123 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.29 WM
41 10391947 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
42 10391382 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.28
43 10385968 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.27 PL
44 10384115 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
45 10379381 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.25 WP
46 10374627 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.23 WP
47 10387537 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
48 10371823 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.23 PK
49 10372207 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
50 10373447 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
51 10378190 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.23 WM
52 10372184 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.06.23 WP
53 10370510 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
54 10368641 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.23 WP
55 10367390 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.22 PL
56 10367875 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
57 10369669 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
58 10369100 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
59 10369655 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
60 10369074 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
61 10366248 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.22 MP
62 10363794 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.21 MP
63 10359789 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
64 10355592 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.18 WP
65 10353388 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.18 MP
66 10354121 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.18 MZ
67 10354757 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.17 WP
68 10349779 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
69 10346910 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.16 LB
70 10346444 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
71 10343856 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
72 10338000 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.15 PK
73 10343463 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.15 MP
74 10344322 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.15 KP
75 10358155 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
76 10338899 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.15 ŚL
77 10335750 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.15 ŚK
78 10336468 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
79 10335593 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
80 10335034 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
81 10341397 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
82 10349708 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
83 10333834 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.14 PM
84 10344630 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
85 10329916 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
86 10329777 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
87 10323718 Robert Lo Robert Locman 2024.06.12 WM
88 10315108 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.09 PL
89 10312932 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
90 10313758 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.09 WP
91 10312467 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
92 10311639 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
93 10312316 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
94 10311739 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.09 WP
95 10338637 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.09 PK
96 10307992 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
97 10308440 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.08 ŚL
98 10308439 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.08 ŚL
99 10304831 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.08 PM
100 10303146 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.08 PM
101 10305849 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.08 PM
102 10307078 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
103 10301641 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
104 10304115 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.08 PM
105 10299557 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
106 10298498 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.07 PM
107 10298328 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.07 WP
108 10291830 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.05 PM
109 10287528 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.04 WM
110 10284414 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.04 ZP
111 10352690 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.03 PL
112 10278718 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
113 10275420 Michał Rycak Michał Rycak 2024.06.02 ŁD
114 10274351 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.02 LB
115 10273856 Robert Lo Robert Locman 2024.06.02 WM
116 10275893 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
117 10282236 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
118 10271079 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
119 10281986 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
120 10270859 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.02 PM
121 10325260 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
122 10270476 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
123 10325203 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
124 10281498 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.02
125 10271444 Mit_photography Filip Mitręga 2024.06.02 PM
126 10272682 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
127 10282311 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.02 PM
128 10265583 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
129 10267726 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
130 10271740 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.01 PM
131 10265581 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
132 10276547 Ewajan Ewa Janas 2024.06.01 PM
133 10265569 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
134 10262369 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
135 10261194 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.31 KP
136 10262652 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
137 10285714 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
138 10257839 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
139 10258633 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
140 10256940 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
141 10325303 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
142 10256907 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
143 10256665 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
144 10256796 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
145 10277900 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
146 10251543 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
147 10250661 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
148 10249550 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
149 10244159 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
150 10248524 krakers Wiktor Kroker 2024.05.30 WP
151 10245133 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.29 PL
152 10278930 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.29 MP
153 10275498 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.29 MP
154 10242838 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.29 MP
155 10266532 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.28 PM
156 10236571 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.28 WM
157 10283579 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
158 10233274 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
159 10233061 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
160 10231947 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.27 ŁD
161 10232772 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 WM
162 10232863 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
163 10227795 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
164 10230337 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.26 ZP
165 10246797 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
166 10223863 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
167 10222579 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
168 10282158 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.26 MP
169 10227426 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
170 10218428 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
171 10216473 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
172 10216773 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
173 10215246 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
174 10214539 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
175 10218303 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.25 MZ
176 10212883 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
177 10227842 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
178 10217889 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
179 10212149 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
180 10211437 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
181 10211181 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
182 10214490 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.24 LB
183 10208809 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.24 ZP
184 10203127 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
185 10201387 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.22 PL
186 10199726 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
187 10225606 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
188 10200975 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.22 MZ
189 10209169 Ewajan Ewa Janas 2024.05.20 MP
190 10188235 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.20 PK
191 10182435 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.19 PL
192 10177385 Robert Lo Robert Locman 2024.05.19 WM
193 10220978 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.19 MP
194 10184779 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.19 MZ
195 10175531 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
196 10176137 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
197 10177776 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
198 10173456 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
199 10171024 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
200 10166009 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 PL
201 10167785 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
202 10165306 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
203 10164318 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.18 MP
204 10161763 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
205 10161759 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
206 10161747 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
207 10161735 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
208 10161697 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
209 10161695 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
210 10161691 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
211 10161673 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
212 10153521 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.16 WP
213 10282984 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.16 PK
214 10156392 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
215 10153135 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.16 PK
216 10152703 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.16 MZ
217 10148622 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.15 PK
218 10147174 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.15 WM
219 10146035 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
220 10149583 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
221 10153795 Ivory Iwona Rylska 2024.05.13 WP
222 10135337 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.13 WP
223 10135771 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.13 MP
224 10128970 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
225 10121643 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
226 10121012 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
227 10120882 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.12 WP
228 10123983 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
229 10121075 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
230 10120302 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.12 WM
231 10117880 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
232 10116806 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.11
233 10115114 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
234 10119151 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
235 10117080 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
236 10112779 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
237 10110809 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
238 10114558 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
239 10127660 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
240 10126291 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.11 WP
241 10110761 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
242 10117286 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
243 10119140 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
244 10122047 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
245 10115374 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
246 10115415 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
247 10105843 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.11 WP
248 10118963 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
249 10134586 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
250 10115640 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
251 10115708 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
252 10119856 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
253 10144428 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
254 10119414 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
255 10120644 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
256 10121211 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
257 10100031 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
258 10101619 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
259 10100328 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.10 PK
260 10092707 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
261 10096138 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.09
262 10090359 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
263 10086279 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
264 10086178 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
265 10085357 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
266 10083061 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
267 10081401 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
268 10075187 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
269 10075004 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
270 10069257 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
271 10073229 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
272 10070445 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.04 ZP
273 10055010 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 LB
274 10045381 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
275 10042745 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
276 10041328 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.03 WM
277 10046808 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
278 10046847 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
279 10051729 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.03 WP
280 10040299 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
281 10041935 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.03 MZ
282 10046792 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
283 10040459 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.03 PM
284 10046837 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
285 10039667 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.03 ZP
286 10043352 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.03 MB
287 10038976 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.03 MB
288 10037666 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
289 10036003 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.03 WP
290 10055789 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.03 MP
291 10042846 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
292 10042951 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
293 10042783 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
294 10032903 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.02 PL
295 10033341 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.02 MP
296 10031765 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
297 10031000 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.02 PM
298 10030939 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.02 PK
299 10029497 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
300 10028889 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
301 10028605 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
302 10030813 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.02 PM
303 10039036 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
304 10039031 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
305 10027949 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.02 MB
306 10026855 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.02 WM
307 10028871 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.02 WM
308 10029803 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
309 10030010 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
310 10034564 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.02 PL
311 10021881 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.01 ŚK
312 10018324 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
313 10026957 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.01 PM
314 10017590 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.01 MP
315 10083239 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
316 10044182 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
317 10021414 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.01 ZP
318 10020274 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
319 10018054 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
320 10026185 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.30 PL
321 10011320 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 PL
322 10014896 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
323 10007900 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.30 MZ
324 10008383 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
325 10033618 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
326 10008886 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.30 PM
327 10010312 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
328 10140327 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.28 PL
329 9995056 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
330 9992124 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.28 ZP
331 9996023 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
332 9991928 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
333 9994533 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.28 PL
334 9996741 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
335 9990320 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.28 KP
336 9986902 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.28 WP
337 9992680 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.28 PM
338 9992954 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.28 PK
339 9982164 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
340 9980517 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.27 PK
341 9979904 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
342 9980231 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
343 9983739 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
344 9984512 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
345 9984495 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
346 9984489 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
347 9984295 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
348 9983386 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
349 9973764 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
350 9973509 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.27 PL
351 9973463 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
352 9973091 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.27 PL
353 9984425 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
354 9985458 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.27 PM
355 10001855 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.27 PL
356 10000830 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.26 MP
357 9969591 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.26 ZP
358 9969539 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.26 PL
359 9968803 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ
360 9967846 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.26 ŚL
361 9968656 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.26 PM
362 9967126 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
363 9969082 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.26 KP
364 9965526 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
365 9964819 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.25
366 9964735 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
367 9965690 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
368 9962823 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.25 PK
369 9965438 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.25 OP
370 9960260 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.24 WP
371 9959480 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.24 MZ
372 9965410 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
373 9953717 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.23 PK
374 9952739 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.23 PK
375 9953993 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
376 9950438 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
377 9948016 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.22 PL
378 9951461 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.22 PL
379 9950587 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.22 PK
380 9942890 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.21 MZ
381 9942751 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.21
382 9943733 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.21 OP
383 9942459 Mario Mariusz Zub 2024.04.21 LB
384 9947121 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.21 PL
385 9938148 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.20 MP
386 9936906 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
387 9938384 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
388 9935489 Robert Lo Robert Locman 2024.04.20 WM
389 9934936 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.20 MP
390 9945032 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.20 ŚL
391 9936818 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
392 9930950 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.19 PL
393 9930491 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
394 9931169 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
395 9909967 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.14 WM
396 9894375 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.13 PK
397 9888871 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.12 PK
398 9852517 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.07 MP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"