GATUNEK

Gatunek: derkacz, Crex crex

Rząd: Żurawiowe

Rodzina: Chruściele

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 22 27
5 522 635
6 147 195
7 11 11
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477029 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
2 10466476 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
3 10428320 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
4 10427086 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.07 MZ
5 10423179 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.06 MP
6 10423832 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
7 10418999 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
8 10418997 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
9 10407747 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
10 10455495 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
11 10404304 Michał Janosz Michał Janosz 2024.07.01 PK
12 10431531 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
13 10401180 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
14 10401429 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
15 10433273 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
16 10394452 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.29
17 10418745 Agrimensor Radosław Musioł 2024.06.29 ŚL
18 10398433 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
19 10385842 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.27 PL
20 10385770 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
21 10403753 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.27 PL
22 10385771 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
23 10385769 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
24 10403747 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
25 10403734 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
26 10382263 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.26 PL
27 10383846 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
28 10383845 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
29 10382148 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.26 PL
30 10382085 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.26 PL
31 10382498 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.26 PL
32 10378966 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
33 10377273 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.24 WP
34 10378874 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
35 10385507 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.24 MZ
36 10374962 Mario Mariusz Zub 2024.06.24 LB
37 10373506 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.06.23 ZP
38 10373482 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 PK
39 10373488 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
40 10374476 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
41 10365406 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.22 KP
42 10365195 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
43 10365193 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
44 10374485 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.22 ŚK
45 10364391 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.22 PL
46 10391459 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
47 10391458 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
48 10360451 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.20 WM
49 10363718 Tilia Paweł Hermański 2024.06.20 ŚL
50 10359774 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
51 10360900 Halina Halina Łukomska 2024.06.20 PK
52 10360867 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.20 PK
53 10357327 Tilia Paweł Hermański 2024.06.19 ŚL
54 10356717 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.18 MZ
55 10353666 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.18 WM
56 10355764 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.18 PK
57 10352289 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.18 WM
58 10353661 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.18 WM
59 10351855 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
60 10351700 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
61 10352680 Tilia Paweł Hermański 2024.06.17 ŚL
62 10352349 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.17 PK
63 10349380 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.17 WM
64 10348019 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
65 10345249 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
66 10345066 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
67 10346905 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.16 LB
68 10341474 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.16 ZP
69 10337215 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
70 10339322 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
71 10337173 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.14 MP
72 10333316 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.14 MZ
73 10330317 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.13 KP
74 10330529 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
75 10326140 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
76 10326030 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
77 10322950 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.11 ŚL
78 10321429 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
79 10333541 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
80 10318653 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
81 10318605 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.10 KP
82 10319254 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.10 PM
83 10314459 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
84 10316522 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.09 MZ
85 10312563 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.09 MZ
86 10312742 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
87 10310484 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.09 WP
88 10310402 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.09 KP
89 10314863 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
90 10315672 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
91 10308330 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.08 PL
92 10307946 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
93 10308444 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.08 ŚL
94 10308316 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
95 10312569 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.08 MZ
96 10308445 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.08 ŚL
97 10352709 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.08 PL
98 10308303 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
99 10308438 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.08 ŚL
100 10317476 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
101 10317462 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
102 10317403 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
103 10306290 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
104 10299483 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
105 10299482 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
106 10299481 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
107 10299477 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
108 10299470 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
109 10302696 krakers Wiktor Kroker 2024.06.07 PL
110 10297075 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.07 WP
111 10297005 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.07 WP
112 10297295 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.06.07 PM
113 10299872 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
114 10295689 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
115 10295650 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
116 10294725 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.06 LB
117 10338466 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
118 10338464 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
119 10338459 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
120 10292251 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
121 10291138 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
122 10290831 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
123 10292241 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
124 10288042 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
125 10287586 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
126 10287541 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.05 WM
127 10287542 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.05 WM
128 10287583 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
129 10352697 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.04 PL
130 10287537 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.04 WM
131 10352696 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.04 PL
132 10352695 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.04 PL
133 10287532 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.04 WM
134 10283436 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
135 10283435 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
136 10281780 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
137 10273892 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
138 10273888 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
139 10272931 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
140 10271600 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.02 PK
141 10276324 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
142 10274367 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.02 PK
143 10269319 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.02 ŚL
144 10269318 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.02 ŚL
145 10269320 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.01 ŚL
146 10274168 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
147 10269399 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.01 MZ
148 10268323 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
149 10267287 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
150 10269157 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
151 10264061 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.01 PL
152 10263045 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
153 10266440 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
154 10266314 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
155 10266430 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
156 10266432 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
157 10262856 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.01 PL
158 10262327 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
159 10261590 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.31 WM
160 10261587 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.31 WM
161 10261891 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.31 PL
162 10261294 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
163 10261195 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.31 KP
164 10262649 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
165 10261224 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
166 10262478 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
167 10257695 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.31 PL
168 10254307 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.31 MP
169 10255982 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.31 MZ
170 10260416 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
171 10261547 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
172 10260482 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
173 10260487 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
174 10266200 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
175 10266211 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
176 10253827 ibis Adam Olszewski 2024.05.31 PL
177 10253842 ibis Adam Olszewski 2024.05.31 PL
178 10254518 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
179 10251972 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.30 MZ
180 10286478 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
181 10286477 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
182 10254502 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.30 PL
183 10286482 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
184 10282238 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 PL
185 10251001 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
186 10248296 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
187 10252235 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
188 10252204 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 MZ
189 10253826 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
190 10253841 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
191 10243894 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.30 WM
192 10243895 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.30 WM
193 10243436 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
194 10246168 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.29 ŚL
195 10239912 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
196 10239858 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
197 10239522 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
198 10253840 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
199 10253825 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
200 10266530 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.28 PM
201 10285602 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
202 10333584 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
203 10333406 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
204 10253824 ibis Adam Olszewski 2024.05.28 PL
205 10253839 ibis Adam Olszewski 2024.05.28 PL
206 10234538 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
207 10234556 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
208 10234551 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
209 10234548 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
210 10234544 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
211 10234532 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
212 10234530 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
213 10234531 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
214 10234528 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
215 10234527 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
216 10234526 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
217 10285814 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
218 10296029 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
219 10233160 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
220 10233341 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
221 10233339 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
222 10233277 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
223 10233337 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
224 10286460 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
225 10233268 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
226 10233319 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
227 10233318 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
228 10233317 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
229 10232659 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.27 MZ
230 10232666 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.27 PL
231 10229714 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.27 MP
232 10333420 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
233 10229473 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
234 10234516 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.27 PK
235 10253838 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
236 10253823 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
237 10232861 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
238 10227567 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.27 MP
239 10285771 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
240 10226302 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
241 10226291 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
242 10226922 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.26 PL
243 10226919 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.26 PL
244 10285770 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
245 10286392 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
246 10222954 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
247 10227913 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
248 10253822 ibis Adam Olszewski 2024.05.26 PL
249 10253837 ibis Adam Olszewski 2024.05.26 PL
250 10228135 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
251 10219259 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.26 MP
252 10218474 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.25 PL
253 10216750 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
254 10227155 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.25 WP
255 10217910 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
256 10213738 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
257 10213411 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
258 10219368 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
259 10212208 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
260 10212296 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
261 10219667 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.25 LB
262 10218472 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
263 10253836 ibis Adam Olszewski 2024.05.25 PL
264 10253821 ibis Adam Olszewski 2024.05.25 PL
265 10286364 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
266 10286039 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
267 10285479 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
268 10208529 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.24 PK
269 10207683 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.24 WP
270 10206550 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
271 10333354 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
272 10253835 ibis Adam Olszewski 2024.05.24 PL
273 10253820 ibis Adam Olszewski 2024.05.24 PL
274 10206370 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.24 PL
275 10203847 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
276 10253819 ibis Adam Olszewski 2024.05.23 PL
277 10253834 ibis Adam Olszewski 2024.05.23 PL
278 10201386 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.22 PL
279 10209547 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.22 ZP
280 10200346 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
281 10253818 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
282 10197056 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.21 WM
283 10197415 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
284 10197409 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
285 10194404 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
286 10253833 ibis Adam Olszewski 2024.05.21 PL
287 10253817 ibis Adam Olszewski 2024.05.21 PL
288 10195988 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.21 KP
289 10197171 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.21 PK
290 10191411 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.21 ZP
291 10191307 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.21 WM
292 10190505 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
293 10189613 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.20 PL
294 10189239 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
295 10253816 ibis Adam Olszewski 2024.05.20 PL
296 10253832 ibis Adam Olszewski 2024.05.20 PL
297 10182979 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
298 10184687 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.19 WP
299 10184042 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.19 ŚL
300 10181039 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
301 10180135 Mario Mariusz Zub 2024.05.19 LB
302 10185786 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.19 PL
303 10179931 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
304 10177910 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
305 10179920 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
306 10179922 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
307 10179972 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
308 10179989 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
309 10179982 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
310 10179979 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
311 10220977 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.19 MP
312 10180203 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
313 10183905 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.19 WM
314 10176458 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
315 10175220 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
316 10175380 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.19 PL
317 10253831 ibis Adam Olszewski 2024.05.19 PL
318 10253815 ibis Adam Olszewski 2024.05.19 PL
319 10175169 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
320 10173391 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.19 PL
321 10172965 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
322 10172411 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
323 10172412 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
324 10172409 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
325 10172014 Marek Derda Marek Derda 2024.05.18 PL
326 10172020 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
327 10172528 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
328 10171776 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.18 WP
329 10172256 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.18 LB
330 10172479 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
331 10172581 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
332 10172404 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
333 10173411 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.18 PL
334 10175367 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
335 10172611 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
336 10172605 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
337 10172457 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
338 10172490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
339 10172603 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
340 10172130 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.18 WP
341 10172951 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
342 10168902 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
343 10170590 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
344 10168893 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
345 10166126 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 PL
346 10168375 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
347 10170319 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
348 10170504 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
349 10170494 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
350 10166474 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
351 10172952 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
352 10170114 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
353 10164241 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
354 10186038 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
355 10172706 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
356 10253830 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
357 10172831 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.18 ŚL
358 10253814 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
359 10185996 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
360 10185772 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.18 PL
361 10164540 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
362 10162319 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.17 PL
363 10162637 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.17 LB
364 10162302 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
365 10162635 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
366 10163352 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.17 PL
367 10163049 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
368 10162283 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
369 10164066 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
370 10163189 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
371 10186499 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
372 10253813 ibis Adam Olszewski 2024.05.17 PL
373 10253829 ibis Adam Olszewski 2024.05.17 PL
374 10158106 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 WM
375 10157119 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
376 10157176 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
377 10157173 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
378 10158104 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
379 10158103 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
380 10157285 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
381 10157286 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
382 10155583 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
383 10155098 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.16 PK
384 10157284 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
385 10154148 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
386 10151827 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
387 10151106 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
388 10150344 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.16 ŚL
389 10156419 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
390 10253828 ibis Adam Olszewski 2024.05.16 PL
391 10253812 ibis Adam Olszewski 2024.05.16 PL
392 10150044 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
393 10150043 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
394 10149879 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
395 10149180 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
396 10149179 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
397 10153517 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
398 10146032 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
399 10143486 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.14 MP
400 10140885 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
401 10141374 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
402 10180276 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.14
403 10137889 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
404 10137888 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
405 10137724 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
406 10139545 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
407 10137417 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
408 10138661 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
409 10139647 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
410 10137173 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.13 PK
411 10137028 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 PK
412 10136737 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.13 MP
413 10134340 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
414 10137717 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
415 10137694 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
416 10131722 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.13 PK
417 10394835 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.13 MP
418 10138697 ibis Adam Olszewski 2024.05.13 PL
419 10135982 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.13
420 10134536 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.13 MZ
421 10131025 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
422 10130996 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
423 10125068 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
424 10124569 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.12 LS
425 10122862 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
426 10121494 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
427 10121258 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
428 10123963 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
429 10116600 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
430 10119216 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
431 10127304 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
432 10119220 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
433 10119218 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
434 10126393 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
435 10117007 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.12 MZ
436 10119217 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
437 10119213 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
438 10138696 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
439 10138695 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
440 10116078 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
441 10137068 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.12 MP
442 10124337 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.12 MP
443 10112957 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
444 10115529 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
445 10112097 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.11 MP
446 10117082 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
447 10112782 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
448 10112564 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
449 10112771 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
450 10138410 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
451 10124325 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
452 10115776 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
453 10119472 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
454 10113712 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
455 10113790 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
456 10116073 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
457 10116119 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
458 10141658 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
459 10113202 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
460 10124443 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
461 10110574 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
462 10105359 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
463 10120426 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
464 10105130 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.11 PK
465 10108167 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
466 10141656 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
467 10124432 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
468 10137905 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
469 10124084 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
470 10103345 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
471 10118788 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
472 10117769 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
473 10129809 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
474 10114473 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
475 10127855 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
476 10121977 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
477 10118915 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
478 10119109 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
479 10116673 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
480 10114961 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
481 10117231 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
482 10115212 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
483 10143703 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
484 10138755 ibis Adam Olszewski 2024.05.11 PL
485 10136542 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
486 10112192 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
487 10143074 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
488 10121046 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
489 10119806 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
490 10136540 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
491 10109960 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
492 10136541 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
493 10193955 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
494 10101431 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.10 MZ
495 10105543 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.10 WM
496 10100907 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.10 MP
497 10100430 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
498 10099951 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
499 10138754 ibis Adam Olszewski 2024.05.10 PL
500 10394703 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.10 MP
501 10098069 Tilia Paweł Hermański 2024.05.10 ŚL
502 10096964 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 PL
503 10096963 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 PL
504 10096962 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 PL
505 10096660 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.10 MP
506 10095006 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.09 MZ
507 10094502 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.09 MZ
508 10095287 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.09 WM
509 10094963 Mario Mariusz Zub 2024.05.09 LB
510 10090828 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
511 10090832 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
512 10183178 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
513 10132202 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.09 ŚK
514 10096544 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
515 10096721 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
516 10388220 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
517 10138752 ibis Adam Olszewski 2024.05.09 PL
518 10090124 Mario Mariusz Zub 2024.05.09 LB
519 10089904 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
520 10089339 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
521 10089078 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
522 10089132 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.08 MP
523 10085425 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.08 WP
524 10086152 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
525 10085034 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
526 10085030 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
527 10085027 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
528 10085023 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
529 10138707 ibis Adam Olszewski 2024.05.08 PL
530 10085420 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.07 MZ
531 10082347 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
532 10080224 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.07 PK
533 10082287 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
534 10082247 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
535 10081063 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.07 PL
536 10082304 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
537 10083478 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.07 MP
538 10083741 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.07 LB
539 10083773 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.07 WP
540 10138705 ibis Adam Olszewski 2024.05.07 PL
541 10080727 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
542 10082183 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
543 10080721 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
544 10080712 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
545 10077716 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.06 MZ
546 10073832 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.06 MZ
547 10072362 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
548 10075413 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.06 PL
549 10076851 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.06 MZ
550 10138704 ibis Adam Olszewski 2024.05.06 PL
551 10071707 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
552 10071742 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
553 10071699 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
554 10071690 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
555 10070529 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.05 MP
556 10071750 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
557 10071748 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
558 10071747 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
559 10068667 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
560 10071728 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
561 10073103 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
562 10069347 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
563 10067369 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
564 10071722 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
565 10066992 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.05 ŚL
566 10069002 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
567 10071714 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
568 10073034 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
569 10069305 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
570 10073012 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
571 10069274 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
572 10065294 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
573 10065290 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
574 10064497 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
575 10064495 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
576 10064712 Mario Mariusz Zub 2024.05.05 LB
577 10065113 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
578 10063397 Robert Lo Robert Locman 2024.05.05 WM
579 10065132 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.05 WM
580 10065104 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
581 10063258 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
582 10061477 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.05 MZ
583 10138703 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
584 10067152 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
585 10070250 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.05 ZP
586 10060825 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
587 10059665 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
588 10059085 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.04 LB
589 10059676 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
590 10059674 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
591 10059099 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
592 10059172 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
593 10059703 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
594 10058024 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.04 PK
595 10059166 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
596 10056892 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
597 10059506 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
598 10059504 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
599 10060526 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.04 PL
600 10055755 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
601 10054887 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
602 10057704 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.04 WM
603 10055380 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.04 PK
604 10055381 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.04 PK
605 10049082 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.04 ŚK
606 10049068 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.04 ŚK
607 10138702 ibis Adam Olszewski 2024.05.04 PL
608 10055258 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.04 MZ
609 10049061 Tilia Paweł Hermański 2024.05.04 ŚL
610 10049060 Tilia Paweł Hermański 2024.05.04 ŚL
611 10047364 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
612 10047913 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.03 ŚL
613 10048370 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
614 10047914 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.03 ŚL
615 10055366 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
616 10050174 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
617 10045379 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
618 10041408 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 LB
619 10048777 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.03 MZ
620 10048279 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
621 10038324 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
622 10037938 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.03 PL
623 10041400 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 PK
624 10037644 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
625 10039785 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
626 10039784 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
627 10039783 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
628 10039782 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
629 10039779 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
630 10039778 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
631 10039775 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
632 10039774 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
633 10039770 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
634 10039771 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
635 10039764 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
636 10050212 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.03 PL
637 10044370 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.03 MP
638 10047575 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
639 10138701 ibis Adam Olszewski 2024.05.03 PL
640 10039751 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
641 10033989 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.02 ŚL
642 10035331 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
643 10034226 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.02 PK
644 10032599 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
645 10032900 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.02 PL
646 10032160 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.05.02 LB
647 10032308 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.05.02 LB
648 10034348 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
649 10047224 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.02 PL
650 10029285 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
651 10030502 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
652 10030508 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
653 10029195 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
654 10026776 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
655 10027559 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.02 PK
656 10027103 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
657 10138700 ibis Adam Olszewski 2024.05.02 PL
658 10068834 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.02 PK
659 10053861 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.02 PK
660 10040965 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
661 10032623 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.01 OP
662 10022915 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.01 PL
663 10019360 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.01 PK
664 10019165 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
665 10021200 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
666 10017552 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
667 10017109 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.01 PK
668 10018769 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.01 PK
669 10022693 Ewajan Ewa Janas 2024.05.01 PK
670 10015441 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.01 PK
671 10014703 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 MZ
672 10020763 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.01 MP
673 10013530 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
674 10021691 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.01 OP
675 10013063 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.01 PL
676 10138699 ibis Adam Olszewski 2024.05.01 PL
677 10018790 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.01 PK
678 10021605 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.01 PL
679 10083445 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
680 10013064 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.01 PL
681 10012441 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.30 PL
682 10011907 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.04.30 PK
683 10011827 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.30 MZ
684 10013058 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.30 PL
685 10011201 Mario Mariusz Zub 2024.04.30 LB
686 10010484 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.30 PK
687 10009612 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.30 PK
688 10011655 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.30 PK
689 10005721 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
690 10005722 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
691 10002855 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.29 MZ
692 10001353 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.29 MP
693 10002113 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
694 9990867 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.28 PL
695 9996492 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.28 PL
696 9987967 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.28 MP
697 9993869 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
698 9988935 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
699 9973970 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.27 MZ
700 9976579 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 MZ
701 9981678 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.27 PL
702 9979795 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"