GATUNEK

Gatunek: słonka, Scolopax rusticola

Rząd: Siewkowe | Bekasowce

Rodzina: Bekasowate | Słonki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 1 2
2 6 6
3 154 206
4 100 117
5 145 172
6 68 82
7 13 17
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10468872 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.07.19 WP
2 10470533 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.19 WP
3 10466278 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.17
4 10466259 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.15
5 10449125 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
6 10446159 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.12 PL
7 10443768 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.10 MZ
8 10421203 Este Sławomir Tatoń 2024.07.05 MZ
9 10408119 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.07.02 WP
10 10414832 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02 LS
11 10407985 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
12 10407984 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
13 10431029 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.01 PK
14 10403811 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29 LS
15 10391555 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
16 10388824 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.28 PM
17 10388249 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
18 10469576 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.27 KP
19 10469510 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.27 KP
20 10403756 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.27 PL
21 10469509 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.26 KP
22 10403745 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
23 10469499 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.26 KP
24 10469496 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.26 KP
25 10469683 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.25 KP
26 10469680 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.25 OP
27 10378084 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.24 PL
28 10372402 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.23 ŚL
29 10372399 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.23 ŚL
30 10368642 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.23 WP
31 10378087 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.22 WP
32 10372397 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.22 ŚL
33 10364283 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.06.21 MZ
34 10469343 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.21 KP
35 10469336 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.20 KP
36 10469331 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.20 KP
37 10360135 LeśnyGrzywacz Maciej Bohr 2024.06.20
38 10358023 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.19 LB
39 10469306 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.19 KP
40 10469367 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.19 KP
41 10469363 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.19 KP
42 10469360 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.18 KP
43 10355658 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
44 10355765 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.18 PK
45 10352861 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.18 WP
46 10354761 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.18 WP
47 10349378 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
48 10349185 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.16 PK
49 10342694 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
50 10341641 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
51 10340833 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.15 MP
52 10340677 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
53 10341631 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
54 10330716 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.14 MZ
55 10330326 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.13 KP
56 10338568 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.12
57 10323139 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
58 10338559 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.11
59 10318807 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
60 10317507 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
61 10314880 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.09 ŚL
62 10311959 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.09 WM
63 10336596 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08
64 10316137 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.08 ZP
65 10307991 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
66 10306741 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
67 10295780 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.07 LS
68 10295652 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
69 10302844 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
70 10291805 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.05 PK
71 10287096 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
72 10287579 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
73 10290816 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
74 10352692 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.03 PL
75 10276463 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.06.02 PL
76 10276749 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
77 10278135 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
78 10278130 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
79 10268779 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
80 10269141 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
81 10262857 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.01 PL
82 10265855 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.31 KP
83 10262651 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
84 10261696 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
85 10265663 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
86 10262089 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
87 10262362 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
88 10286484 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
89 10286515 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
90 10244346 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
91 10253078 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 WM
92 10252642 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
93 10243590 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
94 10243591 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
95 10243589 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
96 10243588 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
97 10245837 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.29 MZ
98 10243585 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
99 10243584 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
100 10242854 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.29 PL
101 10238780 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.28 PM
102 10236133 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.28 WP
103 10233163 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
104 10296030 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
105 10285813 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
106 10238728 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.27 ŚL
107 10233154 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.27 ŚL
108 10233220 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.27 ŚL
109 10246342 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
110 10233326 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
111 10232904 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
112 10233074 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
113 10232442 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
114 10227792 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
115 10296010 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
116 10285667 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
117 10286369 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
118 10218613 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.25 MP
119 10286374 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
120 10218245 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
121 10286422 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
122 10219362 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
123 10212287 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
124 10212105 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
125 10210469 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
126 10286041 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
127 10214567 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.24 ŚK
128 10206327 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
129 10206326 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
130 10206360 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.23 PL
131 10200721 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.21 PL
132 10190503 Robert Lo Robert Locman 2024.05.20 WM
133 10191412 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
134 10183506 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.19 PL
135 10184753 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.19 PL
136 10183836 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
137 10185471 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.19 LB
138 10180705 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.18 PL
139 10173080 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
140 10172988 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
141 10183487 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
142 10183001 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
143 10172522 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
144 10172350 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
145 10185971 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
146 10163882 Ewajan Ewa Janas 2024.05.17 MP
147 10163056 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
148 10185771 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
149 10162639 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.17 LB
150 10163250 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
151 10164163 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
152 10215992 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.17 PL
153 10163247 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
154 10157200 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
155 10157196 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
156 10157115 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
157 10157195 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
158 10157405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.16 LB
159 10157186 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
160 10157109 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
161 10158097 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
162 10155946 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
163 10155985 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
164 10158966 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.16 ŁD
165 10186681 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
166 10149880 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
167 10149662 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
168 10157686 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.15 WM
169 10147983 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
170 10137723 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
171 10138660 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
172 10137538 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.13 PM
173 10139645 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
174 10137186 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
175 10133928 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.13 WP
176 10127632 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
177 10128331 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.12 MP
178 10123411 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
179 10135464 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.12 PL
180 10115036 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
181 10116691 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
182 10113722 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
183 10113764 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
184 10116056 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
185 10113537 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
186 10120468 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
187 10112570 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
188 10114551 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
189 10123893 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
190 10112402 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
191 10129749 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
192 10118747 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
193 10117738 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
194 10117293 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
195 10103270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
196 10103267 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
197 10121987 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
198 10138476 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
199 10124033 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
200 10103263 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
201 10193964 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
202 10143726 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
203 10143230 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
204 10119643 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
205 10202269 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.05.10 MZ
206 10102129 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.10 PL
207 10101805 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
208 10110558 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
209 10089905 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
210 10090079 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.08 PL
211 10077323 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.06 PK
212 10072863 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
213 10059296 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
214 10067050 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.04 PL
215 10083602 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.04 LB
216 10048424 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
217 10048415 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
218 10048258 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
219 10048909 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
220 10049057 Tilia Paweł Hermański 2024.05.03 ŚL
221 10033972 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.02 PL
222 10035338 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
223 10036058 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
224 10023685 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.01 PL
225 10017395 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.01 WM
226 10023701 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
227 10012442 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.30 PL
228 10015394 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.04.30 MZ
229 10014906 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
230 10012021 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.30 PL
231 10026184 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.30 PL
232 10012403 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.30 PL
233 10008765 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.29 MZ
234 9995353 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
235 9995790 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.04.28 MZ
236 9995060 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
237 9995058 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
238 9995054 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
239 9994538 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.28 PL
240 9988937 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
241 9982354 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.27 PL
242 10001194 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.27 WM
243 9982296 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
244 9990146 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
245 9971278 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.26 PK
246 10001178 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.26 WM
247 9971125 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.26 ŚL
248 9966140 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.26 WP
249 9973083 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.25 PL
250 9957239 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.24 ZP
251 9956149 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.23 ŚL
252 9956442 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.23 ŚL
253 9956017 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.23 ŚL
254 9951725 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.23 PL
255 9956942 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.23 PK
256 9957754 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.23
257 9956991 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.23 PK
258 9951349 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
259 9953088 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.21 PL
260 9938842 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20 LS
261 9937846 Tarda Wojciech Kaczor 2024.04.20 WM
262 9946122 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.20 WM
263 9938427 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.20 PK
264 9926913 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.18 PM
265 9923738 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
266 9919341 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.16 PK
267 9916550 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.15 PL
268 9916293 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.15 WP
269 9916126 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.15 PM
270 9916097 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.15 PK
271 9940871 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.14 LB
272 9910144 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.14 ZP
273 9901107 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
274 9910508 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.14 PK
275 9897975 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.13 PL
276 9898866 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.13 PL
277 9905254 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.13 PL
278 9905251 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.13 PL
279 9898625 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.13 PL
280 9889653 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.12
281 9890190 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.12 MP
282 9890198 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.12 MP
283 9890191 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.12 MP
284 9893610 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.12 MP
285 9890194 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.12 MP
286 9890189 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.12 MP
287 9889896 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.12 PL
288 9888911 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.04.12 PL
289 9888860 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
290 9889669 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.04.12 PL
291 9889005 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.12 MZ
292 9889855 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.12 PK
293 9890420 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.12 PL
294 9905443 krakers Wiktor Kroker 2024.04.12 WP
295 9883611 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.11 ŚL
296 9882570 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.11 PL
297 9881548 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.11 LB
298 9897973 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.09 PL
299 9866010 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.09 MP
300 9864452 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
301 9864455 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
302 9864451 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
303 9864438 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
304 9864447 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
305 9866001 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.08 PL
306 9854485 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.07 PL
307 9861003 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.07 PM
308 9844237 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
309 9838819 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.06 PL
310 9831042 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.05 ŚL
311 9837066 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.05
312 9830664 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.05 ŚL
313 9831441 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
314 9831850 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.05 LB
315 9830491 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.05 PL
316 9831985 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.05 LB
317 9821899 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.04 PL
318 9809985 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.02 PL
319 9809798 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
320 9827550 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.01 MZ
321 9807777 Robert Lo Robert Locman 2024.04.01 WM
322 9806622 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
323 9807552 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.01 PL
324 9814991 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.01 WM
325 9808471 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.01 MB
326 9804749 Este Sławomir Tatoń 2024.04.01 ŚL
327 9794956 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
328 9794046 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.31 MZ
329 9794968 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.31 ŚL
330 9794604 Ewajan Ewa Janas 2024.03.31 ŚK
331 9868185 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.31 WM
332 9789343 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.30 PL
333 9804455 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.30
334 9786218 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.30 MP
335 9787488 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
336 9785886 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.30 ŁD
337 9810462 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.30 PL
338 9782129 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
339 9777985 Michał Rycak Michał Rycak 2024.03.30 PL
340 9785900 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
341 9777763 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.29 PL
342 9776602 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.29 PL
343 9776478 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.29 PL
344 9771109 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.03.29 MP
345 9770687 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.29 MZ
346 9774058 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
347 9771203 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
348 9771316 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
349 9771300 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
350 9772965 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
351 9777762 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.29 PL
352 9769682 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.28 PK
353 9764467 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.27 PM
354 9774375 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.27 LB
355 9774390 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.27 LB
356 9768495 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.27 LB
357 9758881 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.26 PL
358 9759369 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
359 9759354 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
360 9868096 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.26 WM
361 9757797 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.25
362 9753235 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.25
363 9751005 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.25 WM
364 9750024 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.25 PL
365 9748515 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.25 MZ
366 9770440 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.25 MZ
367 9746363 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.24 ŚL
368 9750593 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.03.24 ŁD
369 9741642 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.24
370 9738665 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.24 WP
371 9741555 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.24 MZ
372 9742187 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.24 WP
373 9740751 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.24 KP
374 9736513 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
375 9736399 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
376 9736395 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
377 9734654 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.23 PM
378 9737702 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.23 WM
379 9733443 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.23 WP
380 9759708 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.23 LS
381 9728792 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.22 ŁD
382 9740732 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.22 ŁD
383 9729446 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.22 ŁD
384 9728692 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.22 ŁD
385 9729444 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.22 ŁD
386 9740731 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.22 ŁD
387 9740743 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.22 ŁD
388 9729443 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.22 ŁD
389 9729173 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.22 MP
390 9729217 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.22 PL
391 9728302 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.22 PL
392 9732162 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.22
393 9724847 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.22 ŚL
394 9724532 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.22 MZ
395 9722778 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
396 9722773 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
397 9722774 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
398 9722429 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.21 PL
399 9721017 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.21 ŚL
400 9719092 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.21 MZ
401 9737797 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.21 PM
402 9718063 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.20 MP
403 9718101 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
404 9732073 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
405 9716899 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.20
406 9716707 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.03.20 MP
407 9716660 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
408 9715795 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
409 9714343 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
410 9715300 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.20 ŚK
411 9710422 krakers Wiktor Kroker 2024.03.19 WP
412 9715782 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.19 OP
413 9706212 Marta Świtała Marta Świtała 2024.03.18 ŚL
414 9866668 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.18 WM
415 9704703 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.17 PL
416 9699517 Este Sławomir Tatoń 2024.03.17 MZ
417 9706739 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
418 9694836 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.03.17 ŚL
419 9704710 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.03.17
420 9698374 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.17 LB
421 9686744 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.16 MP
422 9690335 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.16 LB
423 9690122 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
424 9686663 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.16 WP
425 9703650 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.16 PL
426 9703651 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.16 PL
427 9684165 Marek Derda Marek Derda 2024.03.15 PL
428 9684164 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
429 9683786 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.15 WM
430 9684191 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.15 PL
431 9683804 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.15 PL
432 9709611 PPJ Marcin Ptak 2024.03.15 WP
433 9686793 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.15 MP
434 9684363 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.15 PM
435 9683046 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.15 LS
436 9681095 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.15 PL
437 9682497 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.15 WP
438 9682498 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.15 WP
439 9713790 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
440 9683131 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.03.15 WP
441 9683822 Halina Halina Łukomska 2024.03.15 WP
442 9679331 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
443 9677008 Este Sławomir Tatoń 2024.03.14 MZ
444 9676425 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.14 MZ
445 9703645 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.14 PM
446 9673602 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.13
447 9673381 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.13 PL
448 9673603 Balbi Magdalena Naber 2024.03.13 PL
449 9673607 PPJ Marcin Ptak 2024.03.13 WP
450 9668884 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.12 WP
451 9669211 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.12 ZP
452 9669029 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.12
453 9669108 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.12
454 9668889 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.12 PK
455 9668310 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.12 LB
456 9665312 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.11
457 9676427 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
458 9677146 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
459 9655196 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
460 9660984 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
461 9660818 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.10 WM
462 9653737 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.09 PL
463 9660812 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.09 OP
464 9649361 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.08
465 9645231 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.08 PM
466 9643062 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.07 PM
467 9643059 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.07 PM
468 9639799 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.06 PL
469 9639455 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.06
470 9639557 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.06 WM
471 9644509 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.04 MZ
472 9858893 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.04 WM
473 9631079 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.03
474 9621915 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.03 WM
475 9631067 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.03 WP
476 9627986 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.03 PK
477 9618668 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.02
478 9617581 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.02 PK
479 9618914 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.02 LB
480 9610328 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.01
481 9590436 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
482 9589552 Michał Rycak Michał Rycak 2024.02.25 LB
483 9854135 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.25 WM
484 9560283 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
485 9559421 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.02.18 ZP
486 9575784 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.13 ZP
487 9459669 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.17 ZP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"