GATUNEK

Gatunek: żołna, Merops apiaster

Rząd: Kraskowe

Rodzina: Żołny

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 1 1
5 169 942
6 76 371
7 48 251
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477249 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.21 ŚL
2 10476827 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.21 PM
3 10476459 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
4 10475402 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
5 10475837 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.21 ZP
6 10477362 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 MP
7 10471372 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.20
8 10470985 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
9 10470484 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
10 10472835 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.20 MP
11 10473023 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.20 MP
12 10465059 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
13 10465014 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
14 10465046 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
15 10465034 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
16 10456273 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.14
17 10455430 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
18 10455420 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
19 10450814 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 KP
20 10450967 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
21 10449850 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.13 LB
22 10449763 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
23 10449728 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
24 10449149 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.13 MP
25 10449145 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.13 MP
26 10449982 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.12 WM
27 10445553 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
28 10439452 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.09
29 10436239 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.08
30 10427960 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
31 10428874 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.07 MP
32 10428873 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.07 MP
33 10427958 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
34 10430796 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
35 10422809 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
36 10422781 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
37 10420139 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
38 10419895 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
39 10419844 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.05 WM
40 10419882 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
41 10419836 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.05 WM
42 10420654 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.05 OP
43 10418509 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.05 PL
44 10416324 Robert Lo Robert Locman 2024.07.04 WM
45 10414601 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.04 OP
46 10405777 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.02 PL
47 10453188 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.02 MP
48 10404205 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.01 WM
49 10401142 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
50 10400886 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
51 10399304 Mario Mariusz Zub 2024.06.30 LB
52 10399305 Mario Mariusz Zub 2024.06.30 LB
53 10398419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
54 10398851 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.30 MP
55 10397543 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.30 KP
56 10395876 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
57 10393458 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.29 OP
58 10394526 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
59 10403749 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.28 WM
60 10383796 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.26 WP
61 10379741 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
62 10380464 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
63 10385961 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.24 KP
64 10373476 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 PK
65 10373457 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
66 10373453 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
67 10366457 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
68 10365469 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.22 MP
69 10363337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
70 10359826 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.20 WM
71 10363723 Ptakole Bartosz Gott 2024.06.20
72 10353284 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.18 PK
73 10351485 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.17
74 10349772 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
75 10339368 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
76 10338702 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.15 ZP
77 10337977 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
78 10337865 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.15 MP
79 10340657 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.15 PL
80 10344887 Michał Janosz Michał Janosz 2024.06.15 ŚL
81 10341328 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
82 10341341 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
83 10333709 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.14 ŚL
84 10329054 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
85 10344623 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 PL
86 10326648 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
87 10316671 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
88 10316596 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
89 10318540 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.06.10
90 10313176 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.09 PM
91 10315802 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.09 PM
92 10312923 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
93 10311211 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.06.09 ŁD
94 10310627 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
95 10311573 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.09 MZ
96 10306022 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
97 10306236 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
98 10306157 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
99 10307952 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.08 MB
100 10302496 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.06.08 MZ
101 10301121 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
102 10302323 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
103 10302318 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
104 10300661 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.08 PK
105 10308983 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08
106 10311209 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.08 MP
107 10297338 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 PM
108 10297695 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.07 MP
109 10373303 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.06.07 ZP
110 10300024 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
111 10288080 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.04 WP
112 10284821 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
113 10289901 ibis Adam Olszewski 2024.06.04 PL
114 10279146 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.03 WP
115 10282332 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.02 WM
116 10275300 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.02 PM
117 10282342 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.02 PM
118 10272698 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
119 10268028 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.01 WM
120 10268971 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.01 MP
121 10271479 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
122 10266748 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.01 WM
123 10273094 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
124 10266751 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.01 WM
125 10261932 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.31 LB
126 10257830 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 WM
127 10271309 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
128 10264008 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
129 10259101 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
130 10276780 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.31 PL
131 10250711 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.30 PL
132 10251474 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
133 10251012 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
134 10285569 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
135 10286513 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
136 10248861 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
137 10246909 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.30 WP
138 10248438 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
139 10251086 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
140 10264615 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.30 ZP
141 10250717 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.30 WM
142 10249210 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.30 ŚK
143 10253077 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 WM
144 10248950 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
145 10246348 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.29 WM
146 10235358 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.28 WP
147 10229750 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.27 PL
148 10238149 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.27 PL
149 10238148 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.27 PL
150 10232864 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
151 10232862 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
152 10228526 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.27 ZP
153 10226265 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
154 10246796 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
155 10246791 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
156 10244397 Ewajan Ewa Janas 2024.05.26 MP
157 10222554 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
158 10222203 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
159 10223857 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
160 10221469 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.26 MP
161 10220781 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
162 10226890 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
163 10223078 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
164 10224063 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
165 10222557 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
166 10227163 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 MP
167 10224174 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.26 WP
168 10216902 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
169 10219442 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
170 10217019 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
171 10215791 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
172 10222611 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
173 10212820 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
174 10227635 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.25 MP
175 10211705 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
176 10217024 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
177 10219334 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.25 MP
178 10219056 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.25 ŚL
179 10208082 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.24 ŚL
180 10207560 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.24 PK
181 10203849 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
182 10223665 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
183 10196398 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.21 WP
184 10194639 Mario Mariusz Zub 2024.05.21 LB
185 10196903 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.21 MP
186 10209178 Ewajan Ewa Janas 2024.05.20 MP
187 10191336 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
188 10189596 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.20 MP
189 10189600 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.20 MP
190 10187681 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.20 WM
191 10186936 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.20 PK
192 10213429 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.20
193 10184678 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.19 WP
194 10181084 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
195 10179258 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
196 10178522 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
197 10196745 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.19 OP
198 10178515 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
199 10178513 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
200 10175993 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.19 PK
201 10175161 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.19 PK
202 10170960 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.18 OP
203 10170726 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
204 10170258 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.18 PL
205 10172768 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
206 10171182 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 MP
207 10169863 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 MP
208 10168992 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 MP
209 10169113 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 MP
210 10170985 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
211 10172113 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.18 WP
212 10164713 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 PL
213 10164665 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 WM
214 10164523 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
215 10170946 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.18 ZP
216 10191221 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
217 10161758 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
218 10160064 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
219 10160063 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
220 10158094 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
221 10153796 Ivory Iwona Rylska 2024.05.16 WP
222 10153386 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
223 10152274 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
224 10282976 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.16 PK
225 10180311 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
226 10148621 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.15 PK
227 10148305 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.15 ŚL
228 10147627 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
229 10146660 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.15 MZ
230 10146081 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.15 KP
231 10145999 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
232 10145998 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
233 10283123 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
234 10140862 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
235 10141371 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
236 10143657 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.14 PK
237 10139628 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
238 10134785 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.13 MP
239 10137192 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
240 10135782 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.13 MP
241 10135009 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.13 PK
242 10143022 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.13 MP
243 10128916 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
244 10128967 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 PL
245 10128963 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 PL
246 10130397 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
247 10128929 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
248 10128934 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
249 10121769 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.12 MZ
250 10111759 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.11 PK
251 10124782 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
252 10114456 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
253 10128142 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
254 10114548 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
255 10115478 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
256 10124778 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
257 10109845 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.11 ZP
258 10113717 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
259 10113792 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
260 10116070 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
261 10107630 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.11 MZ
262 10118954 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
263 10105770 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.11 MZ
264 10113192 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
265 10105045 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
266 10104408 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
267 10104407 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
268 10104428 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
269 10115007 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
270 10117195 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
271 10219250 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
272 10134830 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
273 10120843 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
274 10125413 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
275 10120645 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
276 10219257 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
277 10083640 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.07 OP
278 10083808 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.07 PL
279 10077239 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
280 10073766 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.06 PK
281 10074189 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
282 10083635 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.06 LB
283 10074307 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
284 10066625 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
285 10072389 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.05 MP
286 10072327 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.05 MP
287 10053169 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
288 10050068 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.04 ZP
289 10057757 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
290 10043107 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.03 ŚL
291 10045326 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.03 ŁD
292 10045327 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.03 ŁD
293 10041651 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.02 PK
294 10004086 Ewajan Ewa Janas 2024.04.29 PK

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"