GATUNEK

Gatunek: muchołówka mała, Ficedula parva

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Muchołówkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 5 5
5 182 217
6 87 100
7 3 3
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10458311 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.15 MZ
2 10428785 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.07 WM
3 10406096 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.02 WM
4 10395128 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.29 WM
5 10386832 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
6 10386840 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
7 10382734 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.25 PM
8 10394887 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.06.25 PM
9 10377703 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
10 10371135 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.23
11 10366339 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.21 MZ
12 10355313 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.18 ŁD
13 10358764 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.18 PM
14 10352663 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.18 PM
15 10349847 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.17 PL
16 10348629 PPJ Marcin Ptak 2024.06.16 WP
17 10343420 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.06.16 PL
18 10342344 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
19 10338706 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.15 MB
20 10333732 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
21 10333728 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
22 10331765 Ptakole Bartosz Gott 2024.06.14 WM
23 10332791 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.14 MZ
24 10327611 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
25 10327584 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
26 10324451 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
27 10328991 ibis Adam Olszewski 2024.06.12 PL
28 10357407 ibis Adam Olszewski 2024.06.12 PL
29 10325404 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.12 WM
30 10357409 ibis Adam Olszewski 2024.06.12 PL
31 10357410 ibis Adam Olszewski 2024.06.12 PL
32 10357411 ibis Adam Olszewski 2024.06.12 PL
33 10357408 ibis Adam Olszewski 2024.06.12 PL
34 10321477 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
35 10321474 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
36 10329257 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
37 10316146 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.10 PM
38 10310837 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.09 PM
39 10310626 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
40 10318046 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.09 PM
41 10304747 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
42 10303074 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
43 10302049 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.06.08 PM
44 10300303 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.08 PM
45 10300499 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.08 PM
46 10308827 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.08 WM
47 10299347 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.07 PM
48 10298864 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
49 10298857 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
50 10298565 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.07 PM
51 10297396 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.07 MB
52 10297403 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
53 10313908 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.07 PM
54 10297277 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.07 PM
55 10297205 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.07 WM
56 10296149 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.07 PM
57 10309175 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.06 PM
58 10296068 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.06 PM
59 10294287 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
60 10355570 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.06.06 PM
61 10293488 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.06 PM
62 10293583 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
63 10294270 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
64 10292791 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.06 PM
65 10293478 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.06 PM
66 10474845 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.06.06 PM
67 10291728 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.05 MP
68 10290001 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.05 PM
69 10288985 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.05 PM
70 10286629 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.04 PM
71 10286347 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.04 PM
72 10286345 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.04 PM
73 10287111 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.04 PM
74 10423568 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.04 PM
75 10285195 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.04 PM
76 10282462 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.04 PM
77 10279157 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.03 PM
78 10279150 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.03 PM
79 10278694 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
80 10280889 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.03 PM
81 10274336 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.02 PM
82 10272167 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.02 PM
83 10275503 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.02 PM
84 10271888 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
85 10271748 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.02 WM
86 10271315 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.02 PM
87 10269860 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
88 10271736 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.01 PM
89 10266764 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.01 ŚL
90 10265135 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 PM
91 10260393 Este Sławomir Tatoń 2024.05.31 MZ
92 10262093 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.31 PM
93 10262464 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
94 10255824 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
95 10255286 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
96 10257371 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.31 PM
97 10269570 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
98 10249788 Ewajan Ewa Janas 2024.05.30 PM
99 10248271 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
100 10246197 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
101 10247642 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.30 PM
102 10248307 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
103 10252460 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.30 PM
104 10242768 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 PM
105 10241759 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.29 PM
106 10241760 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.29 PM
107 10241265 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 PM
108 10241266 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 PM
109 10232418 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
110 10232254 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
111 10237137 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
112 10231446 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.27 WM
113 10231442 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.27 WM
114 10231402 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
115 10287436 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.26 WM
116 10222371 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 PM
117 10224584 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.26 PL
118 10220960 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
119 10220238 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
120 10226246 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.26 PL
121 10238383 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
122 10238384 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
123 10218113 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
124 10214084 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
125 10215924 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
126 10214444 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
127 10220221 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.25 MP
128 10212166 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
129 10211998 Robert Lo Robert Locman 2024.05.25 WM
130 10208085 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.23 WM
131 10203006 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
132 10201726 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
133 10197776 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
134 10197670 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
135 10194117 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
136 10194111 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
137 10194084 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
138 10197173 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.21 PK
139 10186489 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.20 PK
140 10185728 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.20 WP
141 10190174 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.20 MZ
142 10195130 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.20 PK
143 10180337 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.19 PM
144 10177391 Robert Lo Robert Locman 2024.05.19 WM
145 10177390 Robert Lo Robert Locman 2024.05.19 WM
146 10177388 Robert Lo Robert Locman 2024.05.19 WM
147 10177386 Robert Lo Robert Locman 2024.05.19 WM
148 10176424 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
149 10175303 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.19 PL
150 10181354 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.19 MZ
151 10175013 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
152 10174227 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.19 ŚL
153 10182678 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
154 10189017 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
155 10170123 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
156 10165428 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
157 10165823 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
158 10169089 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
159 10184204 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
160 10173042 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
161 10167524 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
162 10164892 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
163 10169082 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
164 10165841 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
165 10163991 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
166 10164187 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
167 10184203 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
168 10165999 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.18 PL
169 10173052 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
170 10184183 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
171 10164179 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
172 10173051 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
173 10184196 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
174 10164164 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
175 10173021 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
176 10170230 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.18 ZP
177 10161775 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
178 10160862 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
179 10160865 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
180 10160648 Este Sławomir Tatoń 2024.05.17 MZ
181 10159044 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.17 WM
182 10163261 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
183 10183429 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.17 PL
184 10161144 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
185 10154270 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
186 10153472 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.16 PL
187 10152148 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.16 PL
188 10148912 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.15 ZP
189 10147979 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
190 10147963 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
191 10150290 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.15 WP
192 10157070 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.15 PL
193 10140784 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 PM
194 10147212 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.14 PM
195 10134342 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.13 PL
196 10133925 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.13 WP
197 10137498 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.12 WP
198 10129669 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.12 WM
199 10123424 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
200 10123422 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
201 10123420 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
202 10123418 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
203 10123416 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
204 10123412 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
205 10131097 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
206 10119681 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
207 10126219 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.12
208 10112703 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
209 10117459 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
210 10115799 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
211 10135360 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.11 PL
212 10110613 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
213 10105356 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
214 10120584 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
215 10107007 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.11 MP
216 10104815 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
217 10110608 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
218 10110563 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
219 10104331 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
220 10104330 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
221 10135358 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.11 PL
222 10119000 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
223 10134601 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
224 10117737 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
225 10118775 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
226 10129789 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
227 10118326 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
228 10101154 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.10 WP
229 10099703 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
230 10098737 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
231 10099681 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
232 10098249 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
233 10394719 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.10 MP
234 10094476 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.09 PM
235 10091674 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.09 ZP
236 10091615 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.09 PM
237 10091379 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
238 10095874 PPJ Marcin Ptak 2024.05.09 MP
239 10087361 Balbi Magdalena Naber 2024.05.08 PL
240 10087015 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
241 10087011 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
242 10087000 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
243 10078288 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.06 WP
244 10098286 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.06 PM
245 10071472 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.05 WM
246 10068929 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.05 PL
247 10065376 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
248 10064895 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.05 PK
249 10098147 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.05 ŚL
250 10067353 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
251 10062710 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.05 PK
252 10062669 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.05 PK
253 10076926 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
254 10055218 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.04 ŚK
255 10058008 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.04 PK
256 10052805 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
257 10052806 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
258 10054094 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.04 MP
259 10052291 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
260 10052287 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
261 10053952 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
262 10053892 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.03 MP
263 10038624 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
264 10036839 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
265 10048094 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.03 WM
266 10048800 Marek Derda Marek Derda 2024.05.03 WM
267 10032857 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.02 MZ
268 10032739 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
269 10025436 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
270 10024132 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.01 PM
271 10017415 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
272 10017363 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
273 10009769 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
274 10009760 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
275 10008656 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.30 WM
276 10002105 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.29 PL
277 10006620 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.29 PK

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"