Lista obserwacji gatunku

Gatunek: łabędź czarnodzioby, Cygnus columbianus



# ID obser. Drużyna Obserwatorzy Data Mapa
1 5039001 wodzu Łabaj Paweł Łabaj 2021.01.02 mapa
2 5035520 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.01.02 mapa
3 5066640 Kozodojec Grzegorz Lorek 2021.01.03 mapa
4 5066704 Kozodój Ireneusz Oleksik 2021.01.03 mapa
5 5055712 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Tomasz Zarzycki 2021.01.06 mapa
6 5053954 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 2021.01.06 mapa
7 5072517 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2021.01.10 mapa
8 5073505 Maksymilian Bojarowski Maks Bojarowski 2021.01.11 mapa
9 5075332 CYGNUS Stanislaw Czyz 2021.01.11 mapa
10 5074512 Piotr Kras ukryci autorzy 2021.01.11 mapa
11 5075664 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2021.01.12 mapa
12 5076152 Marcin Charymski Marcin Charymski 2021.01.12 mapa
13 5076432 Tymon Świtała Świtała Tymon 2021.01.12 mapa
14 5079472 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 2021.01.13 mapa
15 5079451 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.01.13 mapa
16 5082931 Michał Kujawa Michał Kujawa 2021.01.14 mapa
17 5096312 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2021.01.17 mapa
18 5095081 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 2021.01.17 mapa
19 5095126 Kasiur Częstochowska Grupa OTOP Katarzyna Borowik 2021.01.17 mapa
20 5103448 Karasu Piotr Lewandowski 2021.01.19 mapa
21 5141976 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2021.01.30 mapa
22 5167452 Loco Tom Tomasz Kosut 2021.02.09 mapa
23 5198452 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2021.02.20 mapa
24 5216136 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2021.02.24 mapa
25 5214634 Marta Świtała Marta Świtała 2021.02.24 mapa
26 5221073 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 2021.02.25 mapa
27 5224082 Michał Kujawa Michał Kujawa 2021.02.26 mapa
28 5236164 KRISS Krystian Jainta 2021.02.28 mapa
29 5240619 Kozodojec Grzegorz Lorek 2021.03.01 mapa
30 5242005 Canon Janusz Nowosielski 2021.03.02 mapa
31 5241961 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.02 mapa
32 5246700 Marcolanius Marek Betlejewicz 2021.03.03 mapa
33 5250925 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2021.03.05 mapa
34 5267904 Arek Furdyna Arek Furdyna 2021.03.06 mapa
35 5259519 De Gi Szymon Sendera 2021.03.06 mapa
36 5257299 LMLek Dariusz Piechota 2021.03.06 mapa
37 5265951 Kozodojec Grzegorz Lorek 2021.03.06 mapa
38 5254083 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 2021.03.06 mapa
39 5254291 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 2021.03.06 mapa
40 5255338 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.03.06 mapa
41 5259047 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 2021.03.06 mapa
42 5264983 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2021.03.06 mapa
43 5267818 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2021.03.07 mapa
44 5262801 Marcin Charymski Marcin Charymski 2021.03.07 mapa
45 5269987 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2021.03.08 mapa
46 5267534 CYGNUS Stanislaw Czyz 2021.03.08 mapa
47 5271169 KRISS Krystian Jainta 2021.03.08 mapa
48 5270013 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2021.03.08 mapa
49 5269762 LMLek Dariusz Piechota 2021.03.09 mapa
50 5274087 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska Sikora 2021.03.10 mapa
51 5271235 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.03.10 mapa
52 5271467 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.03.10 mapa
53 5273531 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.10 mapa
54 5273465 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2021.03.10 mapa
55 5274113 Barbara Polanin Barbara Polanin 2021.03.10 mapa
56 5273078 LMLek Dariusz Piechota 2021.03.10 mapa
57 5273154 LMLek Dariusz Piechota 2021.03.10 mapa
58 5273328 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 2021.03.10 mapa
59 5273998 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.03.10 mapa
60 5274491 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2021.03.10 mapa
61 5275602 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2021.03.11 mapa
62 5276222 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.11 mapa
63 5278293 LMLek Dariusz Piechota 2021.03.12 mapa
64 5279953 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 2021.03.13 mapa
65 5281785 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.03.13 mapa
66 5282709 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.03.13 mapa
67 5317001 Małgorzata Kiżewska :) Kizia Małgorzata Kiżewska 2021.03.14 mapa
68 5290075 Gosia Śliż Małgorzata Śliż 2021.03.14 mapa
69 5289618 Śliwa Tomek Śliwa 2021.03.14 mapa
70 5289897 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska Sikora 2021.03.14 mapa
71 5290890 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.14
72 5297443 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.16 mapa
73 5304940 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2021.03.18 mapa
74 5304191 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.03.18 mapa
75 5307291 KJN Olsztyn Krzysztof Jankowski 2021.03.19 mapa
76 5311083 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2021.03.20 mapa
77 5308408 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2021.03.20 mapa
78 5312340 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.20 mapa
79 5316262 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2021.03.20 mapa
80 5310194 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.03.20 mapa
81 5312936 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.20 mapa
82 5316907 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2021.03.21 mapa
83 5317768 Oso Łukasz Budny 2021.03.21 mapa
84 5322222 TP Alauda Węcławek Dariusz 2021.03.21 mapa
85 5318915 Marta Świtała Marta Świtała 2021.03.22 mapa
86 5324750 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.23 mapa
87 5324419 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.03.23 mapa
88 5328977 Taurea Monika Żochowska 2021.03.24 mapa
89 5326021 Michał Rycak Michał Rycak 2021.03.24 mapa
90 5327997 Marta Świtała Marta Świtała 2021.03.24 mapa
91 5327599 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.24 mapa
92 5327644 CYGNUS Stanislaw Czyz 2021.03.24 mapa
93 5327555 TP Alauda Węcławek Dariusz 2021.03.24 mapa
94 5328913 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2021.03.24 mapa
95 5332425 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.25
96 5332412 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.25 mapa
97 5332438 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.03.25 mapa
98 5336916 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.03.26 mapa
99 5337326 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2021.03.26 mapa
100 5350376 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 2021.03.27 mapa
101 5344159 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.27 mapa
102 5354965 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2021.03.28 mapa
103 5349943 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.03.28 mapa
104 5351552 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2021.03.28 mapa
105 5358952 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.30 mapa
106 5361458 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.03.30 mapa
107 5363229 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.03.31 mapa
108 5368598 Tymon Świtała Świtała Tymon 2021.03.31 mapa
109 5365571 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.31 mapa
110 5366125 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.31 mapa
111 5366126 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.03.31 mapa
112 5392442 Marian Giertych Marian Giertych 2021.04.01 mapa
113 5371321 KRISS Krystian Jainta 2021.04.01 mapa
114 5392399 Marian Giertych Marian Giertych 2021.04.01 mapa
115 5374881 Tygrys21 Antoni Życki 2021.04.01 mapa
116 5374904 Tygrys21 Antoni Życki 2021.04.01 mapa
117 5377820 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.04.02 mapa
118 5389781 Piotr Giertych Piotr Giertych 2021.04.04 mapa
119 5389813 Piotr Giertych Piotr Giertych 2021.04.04 mapa
120 5389897 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2021.04.04 mapa
121 5393876 Sylwester Lisek Sylwester Lisek 2021.04.05 mapa
122 5409061 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 2021.04.05 mapa
123 5399692 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2021.04.06 mapa
124 5421254 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2021.04.10 mapa
125 5421161 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.10 mapa
126 5437474 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.12 mapa
127 5438211 Avestom Tomasz Kulakowski 2021.04.12 mapa
128 5439449 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.04.12 mapa
129 5448857 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.15 mapa
130 5452778 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.16 mapa
131 5452116 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.04.16 mapa
132 5457343 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2021.04.17 mapa
133 5457320 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2021.04.17 mapa
134 5456700 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.04.17 mapa
135 5457668 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 2021.04.17 mapa
136 5466950 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2021.04.18 mapa
137 5481224 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.19 mapa
138 5481288 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.20 mapa
139 5502733 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2021.04.24 mapa
140 5502254 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2021.04.24 mapa
141 5502535 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2021.04.24 mapa
142 5500243 Przyczajony Tygrys Ukryty Smok ukryci autorzy 2021.04.24 mapa
143 5503409 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2021.04.24 mapa
144 5502924 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.04.24 mapa
145 5540291 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 2021.04.30 mapa
146 6153486 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 2021.10.20 mapa