Aktualne wyniki


Przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich drużyn. Dwie ostatnie kolumny pozwalają zapoznać się z szczegółowymi danymi wybranej drużyny: pełną listą obserwacji i analizą widzianych gatunków.

# Drużyny Obserwatorzy Σ gatunków Σ obserwacji Σ osobników Obserwacje Gatunki
1 CYGNUS Stanislaw Czyz 286 1032 33780 mapa mapa
2 Dzik Sławomir Niedźwiecki 269 1046 66613 mapa mapa
3 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 261 9021 524425 mapa mapa
4 Michał Kujawa Michał Kujawa 259 931 69557 mapa mapa
5 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 249 3647 87943 mapa mapa
6 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 248 468 5402 mapa mapa
7 De Gi Szymon Sendera 246 1689 19594 mapa mapa
7 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 246 416 3460 mapa mapa
7 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 246 3249 125735 mapa mapa
10 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 243 2732 143633 mapa mapa
11 Marcin Charymski Marcin Charymski 241 5784 41586 mapa mapa
12 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 239 3617 186792 mapa mapa
13 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 238 1226 109872 mapa mapa
14 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 236 1753 17918 mapa mapa
14 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 236 4122 28560 mapa mapa
16 Taurea Monika Żochowska 231 3364 37188 mapa mapa
16 Tymon Świtała Świtała Tymon 231 703 27669 mapa mapa
18 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 230 1648 36342 mapa mapa
18 LMLek Dariusz Piechota 230 5286 76119 mapa mapa
20 Marcolanius Marek Betlejewicz 229 1242 46134 mapa mapa
21 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 228 973 9457 mapa mapa
22 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 226 23421 347622 mapa mapa
22 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 226 2304 23051 mapa mapa
24 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 225 11672 368251 mapa mapa
25 Relictus Sebastian Watras 224 1019 8658 mapa mapa
25 Avestom Tomasz Kulakowski 224 966 21628 mapa mapa
27 Michał Rycak Michał Rycak 223 415 27122 mapa mapa
27 Arek Furdyna Arek Furdyna 223 1358 2188 mapa mapa
27 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 223 2556 19312 mapa mapa
30 krakers Wiktor Kroker 222 1331 32703 mapa mapa
30 KRISS Krystian Jainta 222 598 22976 mapa mapa
32 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 221 1444 26382 mapa mapa
33 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Janocha 220 1656 20509 mapa mapa
34 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 217 466 7213 mapa mapa
35 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 215 1750 19460 mapa mapa
36 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 213 4862 72211 mapa mapa
37 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Haluch 212 1580 17418 mapa mapa
37 Kasiur Częstochowska Grupa OTOP Katarzyna Borowik 212 776 12280 mapa mapa
39 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 211 626 7884 mapa mapa
40 Gosia Śliż Małgorzata Śliż 210 2062 20923 mapa mapa
41 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 208 1870 99876 mapa mapa
42 Piotr Czułowski Piotr Czułowski 204 506 22345 mapa mapa
43 Marcin Dec Marcin Dec 203 8044 24852 mapa mapa
44 lelek Antoni Karolak 201 1268 26248 mapa mapa
44 P. Strong Marcin Łaguna 201 1824 19259 mapa mapa
44 wodzu Łabaj Paweł Łabaj 201 1602 9527 mapa mapa
47 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska Sikora 200 3413 39341 mapa mapa
47 Renia Teresa Jędrzejczak 200 1623 26440 mapa mapa
49 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 199 542 3587 mapa mapa
49 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Tomasz Zarzycki 199 6449 78620 mapa mapa
51 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 198 2119 48942 mapa mapa
52 Loco Tom Tomasz Kosut 197 1795 22962 mapa mapa
53 Tilia Paweł Hermański 196 1914 16190 mapa mapa
54 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 193 7535 68320 mapa mapa
54 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 193 4978 54035 mapa mapa
56 KJN Olsztyn Krzysztof Jankowski 192 1043 49801 mapa mapa
57 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 191 819 13782 mapa mapa
57 Halina Halina Łukomska 191 1147 14182 mapa mapa
59 Złotnicki Łukasz Wawrzyniak 190 1493 38378 mapa mapa
59 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 190 1805 14839 mapa mapa
59 Kozodojec Grzegorz Lorek 190 13346 80806 mapa mapa
62 Ornitoterapia Piotr Górski 189 2836 10022 mapa mapa
63 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 187 1159 12672 mapa mapa
64 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 186 465 1409 mapa mapa
64 Ortolan Team Waldemar Michalak 186 1010 16053 mapa mapa
64 Karasu Piotr Lewandowski 186 1543 8673 mapa mapa
64 Apus apus Kacper Kowalczyk 186 279 21290 mapa mapa
68 Piotr Kras ukryci autorzy 185 1599 21824 mapa mapa
68 Tygrys21 Antoni Życki 185 1602 8253 mapa mapa
68 Marian Giertych Marian Giertych 185 821 11651 mapa mapa
71 TP Alauda Węcławek Dariusz 184 1511 79678 mapa mapa
71 Qll27 Maciej Kulmajer 184 925 7120 mapa mapa
71 WOODPECKER Szymon Czernek 184 1746 7892 mapa mapa
71 Asio_flammeus team Adam Olszewski 184 2577 38594 mapa mapa
75 MarioGeo Mariusz Lizoń 183 843 9500 mapa mapa
76 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 182 1905 5029 mapa mapa
76 Marta Świtała Marta Świtała 182 441 14539 mapa mapa
78 Jakub Gustyn Jakub Gustyn 181 338 12652 mapa mapa
78 Usługi transportowe Rycyk Roman Kempa 181 985 23194 mapa mapa
80 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 180 847 12125 mapa mapa
80 Stary gawron Andrzej Chwierut 180 3027 17362 mapa mapa
82 Sylwester Lisek Sylwester Lisek 179 284 1032 mapa mapa
83 Tamaryszka Eliza Suchozebrska 178 895 36260 mapa mapa
83 Artur Staszewski Artur Staszewski 178 1586 23783 mapa mapa
83 Bocian czarny Michał Karpeta 178 4930 28289 mapa mapa
86 Podkarpacka Grupa OTOP Tomasz Świątek 177 778 12004 mapa mapa
87 Podkarpacka Grupa OTOP Rafał Szczerbik 175 1661 12280 mapa mapa
87 Łęgowy Ejber Marcin Wojtkowiak 175 718 36528 mapa mapa
89 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 174 836 7349 mapa mapa
90 Aquila Ewa Nalepa 173 2553 27169 mapa mapa
90 TP Alauda Piotr Kłonowski 173 1082 27920 mapa mapa
92 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 172 1917 26791 mapa mapa
92 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 172 645 7179 mapa mapa
94 photopietrewicz Michał Pietrewicz 169 722 6617 mapa mapa
95 Mario Mariusz Zub 167 1732 18216 mapa mapa
96 Wróbel Świrek Tomek Królak 166 634 9541 mapa mapa
97 Przyczajony Tygrys Ukryty Smok ukryci autorzy 165 571 10714 mapa mapa
98 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 164 545 9244 mapa mapa
98 Agrimensor Radosław Musioł 164 937 4805 mapa mapa
100 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 160 713 4356 mapa mapa
100 kbc Michał Kica 160 487 2035 mapa mapa
102 Adrian O Adrian Ochmann 159 429 12116 mapa mapa
103 Raptors Adam Szczepańczyk 157 526 4805 mapa mapa
103 Canon Janusz Nowosielski 157 1917 17715 mapa mapa
103 Kaśka K.K Katarzyna Kmieć-Kwasek 157 749 3736 mapa mapa
106 Passer domesticus go Rafał Walczybok 156 2853 17671 mapa mapa
106 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 156 304 1615 mapa mapa
108 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 154 699 6974 mapa mapa
108 Maksymilian Bojarowski Maks Bojarowski 154 191 1629 mapa mapa
110 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 153 470 3245 mapa mapa
110 Piotr Giertych Piotr Giertych 153 413 4000 mapa mapa
112 Andrzej Błażewicz Andrzej Błażewicz 150 819 7221 mapa mapa
113 Naturschutz Tomasz Kniola 149 782 14441 mapa mapa
114 waldemarosam Waldemar Okupniczak 148 606 4500 mapa mapa
115 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 147 2729 48003 mapa mapa
115 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 147 593 2018 mapa mapa
117 Oso Łukasz Budny 146 444 1220 mapa mapa
117 Ivory ukryci autorzy 146 258 11239 mapa mapa
119 Mariusz Janowski Mariusz Janowski 145 518 7341 mapa mapa
119 Rissa Mateusz Ledwoń 145 789 21906 mapa mapa
121 Hajstra Amadeusz Muszyński 144 8559 136646 mapa mapa
122 Rybołów Karol Łanocha 143 12107 17840 mapa mapa
123 Halszka Łożyńska Halszka Łożyńska 141 756 3743 mapa mapa
124 Barbara Polanin Barbara Polanin 139 1250 12269 mapa mapa
125 Kozodojka Adrianna Muszyńska 137 2729 29194 mapa mapa
126 Małgorzata Kiżewska :) Kizia Małgorzata Kiżewska 134 266 1542 mapa mapa
126 Caelum boreale Piotrowska Patrycja 134 978 2282 mapa mapa
128 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 133 1717 2185 mapa mapa
129 Terespol Andrzej Tarasiuk 132 3574 17034 mapa mapa
130 Artur Dziadkiewicz ukryci autorzy 126 554 4528 mapa mapa
130 PiotrK Piotr Klukiewicz 126 4041 38861 mapa mapa
132 Pan Marek Rok 2 Marek Warcholiński 123 265 1977 mapa mapa
133 JYC Jakub Czerwiński 122 376 3483 mapa mapa
134 teamsym Szymon Kopeć 120 1615 3524 mapa mapa
134 Tomasz Duda Tomasz Duda 120 715 18441 mapa mapa
136 Trznadel Daniel Dąbrowski 118 292 1498 mapa mapa
137 Robert Kraska Robert Kraska 117 1593 4054 mapa mapa
137 TARDA Wojciech Kaczor 117 376 2988 mapa mapa
139 Wojciech Cichy Wojciech Cichy 113 212 3333 mapa mapa
139 Kozodój Ireneusz Oleksik 113 355 6784 mapa mapa
141 Aleksandra Szymczak Aleksandra Szymczak 112 1425 6941 mapa mapa
142 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 109 648 1990 mapa mapa
142 Maksymilian Szyszka Maksymilian Szyszka 109 144 2793 mapa mapa
144 Marek Trymerski Marek Trymerski 108 534 6272 mapa mapa
145 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 106 985 24064 mapa mapa
146 Rafał Ćwiertnia Rafał Ćwiertnia 104 442 10126 mapa mapa
147 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 101 692 8990 mapa mapa
148 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 100 100 148 mapa mapa
149 Boguszów Marcin Łazuta 99 133 978 mapa mapa
150 Maria Madej Maria Madej 97 1487 4871 mapa mapa
151 JBwA? - ornitawka Franek Prończuk 96 299 2757 mapa mapa
151 Robert Wojciechowski Robert Wojciechowski 96 218 1447 mapa mapa
153 Maksymilian Trubacz Maksymilian Trubacz 91 311 2454 mapa mapa
154 Barbara Netczuk ukryci autorzy 90 170 953 mapa mapa
154 Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 90 302 801 mapa mapa
154 Krystian Urbański Krystian Urbański 90 222 1749 mapa mapa
157 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 87 520 6103 mapa mapa
158 Śliwa Tomek Śliwa 84 470 3224 mapa mapa
159 Stajnia Buńczuk Grzegorz Koperski 77 117 674 mapa mapa
160 Snow Szczepan Nowakowski 72 107 487 mapa mapa
161 Magdalena M Magdalena Matuszewska 69 314 1041 mapa mapa
162 Filip Zieliński Zieliński Filip 68 111 581 mapa mapa
162 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 68 266 1519 mapa mapa
164 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Chrzanowski 66 139 938 mapa mapa
165 Czajkers Jakub Biecek 64 153 291 mapa mapa
165 Sekta Ornito Kasia Wadych 64 140 863 mapa mapa
167 Psubraty #1 Przemyslaw Gumulka 60 100 354 mapa mapa
167 Zib Zbigniew Banasiak 60 102 612 mapa mapa
169 Krzysztof Sokołowski Krzysztof Sokołowski 55 529 4271 mapa mapa
170 Tropy Natury Marek Cieszyński 53 95 5360 mapa mapa
171 Lasem Myślący Jarosław Brodecki 48 152 587 mapa mapa
172 Placek Wojciech Stelmach 45 52 353 mapa mapa
173 Leśna Dziewczyna Agnieszka Cysewska 28 35 83 mapa mapa
174 Greyowl Piotr Olszewski 27 39 280 mapa mapa
175 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Osowicz 14 14 28 mapa mapa
176 Rudolfy Anna Iłczyk 12 13 58 mapa mapa
177 BanOmnibus Bartek Łazuta 3 3 5 mapa mapa
178 Agnieszka Środek ukryci autorzy 1 1 1 mapa mapa