Aktualne wyniki


Przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich drużyn. Dwie ostatnie kolumny pozwalają zapoznać się z szczegółowymi danymi wybranej drużyny: pełną listą obserwacji i analizą widzianych gatunków.

# Drużyny Obserwatorzy Σ gatunków Σ obserwacji Σ osobników Obserwacje Gatunki
1 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 321 12183 242149 mapa mapa
2 LMLek Dariusz Piechota 309 9467 209597 mapa mapa
3 Marcin Charymski Marcin Charymski 299 20995 120447 mapa mapa
4 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 296 7783 381022 mapa mapa
5 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 295 538 7092 mapa mapa
6 Artur Oruba Artur Oruba 290 3125 29671 mapa mapa
6 Aśka Przyborowska Joanna Przyborowska 290 3043 30901 mapa mapa
8 Andrzej Lipiński Andrzej Lipiński 286 9686 125510 mapa mapa
9 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 283 697 5909 mapa mapa
10 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 282 7056 290940 mapa mapa
11 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 281 2551 50627 mapa mapa
12 KRISS Krystian Jainta 279 2143 48881 mapa mapa
13 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 277 5051 178526 mapa mapa
14 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 276 16120 653443 mapa mapa
15 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 272 9661 288290 mapa mapa
16 Piotr Czułowski Win-Cin Piotr Czułowski 271 660 19494 mapa mapa
16 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Janocha 271 5323 36317 mapa mapa
16 Lenny Dobrzyński Kuba Dobrzyński 271 2105 13892 mapa mapa
19 Danieleks Krosno Daniel Stasiowski 269 4789 61184 mapa mapa
20 Marta Świtała Marta Świtała 265 963 10229 mapa mapa
21 Mirosław Nowicki Mirosław Nowicki 264 3240 55060 mapa mapa
22 Mateusz Ściborski Mateusz Ściborski 261 4978 69677 mapa mapa
22 Tymek von Mostowiak Tymoteusz Mazurkiewicz 261 2306 12351 mapa mapa
24 Świdnica Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 260 36600 777674 mapa mapa
25 De Gi Szymon Sendera 255 2890 22745 mapa mapa
25 Czarci Szpon Krzysztof Haja 255 2566 34139 mapa mapa
27 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 254 940 9644 mapa mapa
28 Pyra Sama ;-) Przemysław Baraniecki 253 1876 34803 mapa mapa
29 Anna Włoddrczak-Komosińska Anna Włodarczak-Komosińska 251 2133 190800 mapa mapa
30 Taurea Monika Żochowska 248 5655 76274 mapa mapa
30 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 248 2061 99797 mapa mapa
32 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 246 3634 35119 mapa mapa
33 Barbara Polanin Barbara Polanin 245 7105 91938 mapa mapa
33 Kasiur Katarzyna Borowik 245 1711 28497 mapa mapa
35 Marcolanius Marek Betlejewicz 244 930 20591 mapa mapa
36 Avestom Tomasz Kulakowski 243 1155 28218 mapa mapa
37 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 240 6446 39412 mapa mapa
38 tomzar Tomasz Zarzycki 239 9306 108190 mapa mapa
38 Tomek Janiszewski Tomasz Janiszewski 239 953 67989 mapa mapa
40 Arek Furdyna Arek Furdyna 238 1007 4098 mapa mapa
41 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 236 8381 84883 mapa mapa
42 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 235 4909 188308 mapa mapa
43 Poszukiwaczka Sołackich Celebrytów Amanda Zinkow 234 3502 12943 mapa mapa
43 Tilia Paweł Hermański 234 2423 29498 mapa mapa
45 krakers Wiktor Kroker 232 3768 109260 mapa mapa
45 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 232 3617 19671 mapa mapa
47 Dziabloszób Marcin Dec 231 16309 117309 mapa mapa
47 Tomasz z Dziuplaków Tomasz Świątek 231 2513 20182 mapa mapa
49 TP Dubelt #3 Piotr Świętochowski 230 1504 58096 mapa mapa
50 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 229 1248 24616 mapa mapa
51 Rafał z Dziuplaków Rafał Szczerbik 228 3319 20747 mapa mapa
52 Ortolan Team Waldemar Michalak 227 2003 34671 mapa mapa
53 Grupa dubelta Maciej Aleksandrowicz 226 667 8482 mapa mapa
54 Usługi transportowe Rycyk Roman Kempa 225 3522 50750 mapa mapa
54 Krzysztof Tabernacki Krzysztof Tabernacki 225 4935 25447 mapa mapa
56 Modraszka Eliza Suchozebrska 224 2122 94767 mapa mapa
57 P. Strong Marcin Łaguna 223 4655 42374 mapa mapa
58 Kozodojec Grzegorz Lorek 222 11496 94930 mapa mapa
58 Adam Olszewski Adam Olszewski 222 2819 81169 mapa mapa
60 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 221 930 19336 mapa mapa
61 DzierlatkaFan Łukasz Wawrzyniak 220 2254 28274 mapa mapa
62 KJN Olsztyn Krzysztof Jankowski 219 3685 111821 mapa mapa
63 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 216 1304 3135 mapa mapa
64 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 215 12076 130176 mapa mapa
65 Qll27 Maciej Kulmajer 214 1521 11199 mapa mapa
65 Renia Teresa Jędrzejczak 214 2028 19234 mapa mapa
65 Tropy Natury Marek Cieszyński 214 941 34598 mapa mapa
68 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 213 11938 112590 mapa mapa
69 blanki Teresa Mariusz Blank 212 1560 134622 mapa mapa
69 Świdnica Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 212 3518 59066 mapa mapa
69 PRRTeam Błażej Nowak 212 8205 278866 mapa mapa
72 Rafał Szczęch Rafał Szczęch 211 502 25973 mapa mapa
72 Michał Kucharski Michał Kucharski 211 721 3797 mapa mapa
74 Halina Łukomska Halina Łukomska 209 1526 10544 mapa mapa
75 Gałąź Agnieszka Gałązka 207 1271 7905 mapa mapa
75 Łęgowy Ejber Marcin Wojtkowiak 207 1657 60614 mapa mapa
77 Skrzydlate Wojciech Miczajka 206 473 3173 mapa mapa
78 TP ALAUDA Węcławek Dariusz 205 2152 33690 mapa mapa
78 Pomerania Team :3 Antoni Ostoja-Lniski 205 802 5349 mapa mapa
78 Artur Staszewski Artur Staszewski 205 2003 106602 mapa mapa
78 Wojciech Cichy Wojciech Cichy 205 334 795 mapa mapa
78 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 205 1301 4989 mapa mapa
83 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 204 6252 83853 mapa mapa
83 mszar Robert Wakulski 204 20505 143928 mapa mapa
83 Paweł Wacławik Paweł Wacławik 204 2900 52045 mapa mapa
86 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 203 1298 17050 mapa mapa
87 Piotr Lewandowski Piotr Lewandowski 202 2398 14557 mapa mapa
87 Raptors Adam Szczepańczyk 202 1422 16331 mapa mapa
87 agrimensor Radosław Musioł 202 2323 29915 mapa mapa
90 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 201 1184 14621 mapa mapa
91 Warsaw Woodpeckers #1 Świtała Tymon 200 543 32492 mapa mapa
91 waldemarosam Waldemar Okupniczak 200 1722 21207 mapa mapa
91 Żywiec Marcin Dyduch 200 803 18158 mapa mapa
91 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 200 1440 10795 mapa mapa
95 Sylwester Lisek Sylwester Lisek 199 672 8761 mapa mapa
96 Marta Ilkowska Nowak Marta Ilkowska Nowak 198 1235 36088 mapa mapa
97 Kozodój Ireneusz Oleksik 197 1349 18825 mapa mapa
98 Kozodojka Adrianna Muszyńska 196 3608 45799 mapa mapa
99 Michał Karpeta Michał Karpeta 192 9244 99550 mapa mapa
99 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 192 1353 10455 mapa mapa
101 Naturschutz Tomasz Kniola 190 1224 25749 mapa mapa
102 Passer domesticus attack Rafał Walczybok 188 4531 33983 mapa mapa
103 Ornitolog-amator Witold Nocoń 180 2986 22665 mapa mapa
104 Słowińscy Ptasiarze Maksymilian Trubacz 178 883 7447 mapa mapa
104 Szyny Były Złe Michał Kica 178 865 11635 mapa mapa
104 MARGIER Marian Giertych 178 1109 24530 mapa mapa
107 Aquila Ewa Nalepa 176 3506 19072 mapa mapa
107 Ornitofilotańczykiewiczówna Tomek Królak 176 604 20232 mapa mapa
109 AKW Anna Kamilewicz-Wicik 174 1247 5860 mapa mapa
109 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 174 669 7909 mapa mapa
109 Hanna Pomorska Hanna Pomorska 174 3136 31046 mapa mapa
112 Mariusz Janowski Mariusz Janowski 173 1006 6772 mapa mapa
113 Marek Karwowski Marek Karwowski 172 553 7032 mapa mapa
114 Tygrys21 Antoni Życki 171 2603 16126 mapa mapa
114 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 171 2732 11816 mapa mapa
116 Dzika Ochota Stanisław Łubieński 170 663 1643 mapa mapa
117 zuton Marcin Romanowski 169 5200 8770 mapa mapa
118 Warmiński_pluszcz Marek Bebłot 168 3162 44353 mapa mapa
118 Sula Mateusz Ledwoń 168 1568 30101 mapa mapa
120 Tomasz Wałachowski Tomasz Wałachowski 166 3064 7747 mapa mapa
121 zosia Zofia Frankowska 165 564 3228 mapa mapa
122 Kozodojek Michał Jezierski 164 1413 15026 mapa mapa
122 Marek Trymerski Marek Trymerski 164 1380 14238 mapa mapa
124 MIRKA&RYSIEK Ryszard Chudzik 163 375 2717 mapa mapa
124 PrzemekChylarecki Przemysław Chylarecki 163 3084 5637 mapa mapa
126 Raszki z Raszyn Mateusz Niedziółka 162 515 3374 mapa mapa
126 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 162 428 2374 mapa mapa
128 Wujek Wojtek Wojciech Guzik 161 730 7067 mapa mapa
128 Trznadel Daniel Dąbrowski 161 427 2247 mapa mapa
128 Ryzli Dawid Ryźlak 161 836 6710 mapa mapa
131 photopietrewicz Michał Pietrewicz 160 591 9474 mapa mapa
131 Przepraszam, ja tylko przelotem Filip Wojciechowski 160 740 2973 mapa mapa
131 Terespol Andrzej Tarasiuk 160 7522 76260 mapa mapa
131 Halszka Łożyńska Halszka Łożyńska 160 1276 5571 mapa mapa
135 PiotrK Piotr Klukiewicz 159 8212 92247 mapa mapa
136 Mario Mariusz Zub 157 1244 35194 mapa mapa
137 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 156 4372 50292 mapa mapa
138 Kuropatka Patrycja Walczak 155 1029 17991 mapa mapa
138 Adam Pyzik Adam Pyzik 155 1041 12199 mapa mapa
140 Granica Warmii Ireneusz Fiedorowicz 154 2067 29109 mapa mapa
141 Adrian Ochmann Adrian Ochmann 152 387 3299 mapa mapa
142 Tomek Chodkiewicz Tomasz Chodkiewicz 150 474 13269 mapa mapa
143 Greyowl Piotr Olszewski 149 1002 10261 mapa mapa
143 Piotr Blachliński Piotr Blachliński 149 334 3135 mapa mapa
143 Wojtek Wojciech Kaczor 149 513 5275 mapa mapa
146 Pan Marek Marek Warcholiński 147 455 3811 mapa mapa
147 MZet Maciej Zengel 145 932 5108 mapa mapa
147 NiP Piotr Bulski 145 806 8066 mapa mapa
147 ORPD Dżawat Wiktor Kilinowski 145 185 1046 mapa mapa
150 Psubraty #1 Przemyslaw Gumulka 144 536 2178 mapa mapa
150 Kulawy pies Jakub Glapan 144 1078 25152 mapa mapa
150 b_tomek Tomasz Blachucik 144 1336 13633 mapa mapa
153 Wysoczyzna Świecka Wojciech Lucjan Chmieliński 143 2219 15245 mapa mapa
154 LaczaNasPtaki.pl ♥ Barbara Grzebulska 141 522 2529 mapa mapa
154 Zagęszczanie gruntu walcem Karol Karczewski 141 289 518 mapa mapa
154 Michał Redlisiak Michał Redlisiak 141 710 1202 mapa mapa
157 Małgorzata Kiżewska :) Małgorzata Kiżewska 140 430 4325 mapa mapa
157 Sylwester Gibowski Sylwester Gibowski 140 6860 16157 mapa mapa
159 Rybołów Karol Łanocha 139 5497 8256 mapa mapa
159 Krogulec Jarosław Krogulec 139 1194 2537 mapa mapa
161 Krzysztof Sokołowski Krzysztof Sokołowski 136 3015 21106 mapa mapa
161 Maciej Przybysz Maciej Przybysz 136 728 35667 mapa mapa
161 photochem Tomasz Szymański 136 698 5002 mapa mapa
164 teamsym Szymon Kopeć 135 1350 2623 mapa mapa
165 Adam Dybich Adam Dybich 130 307 7768 mapa mapa
166 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 129 249 2272 mapa mapa
167 Elżbieta Kujawka Elżbieta Kujawka 128 1128 8012 mapa mapa
168 Robert Kraska Robert Kraska 126 4729 18024 mapa mapa
168 JbwA? - sekcja ornitologiczna Franek Prończuk 126 395 2450 mapa mapa
170 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 125 590 5786 mapa mapa
171 Este Sławomir Tatoń 120 1373 3502 mapa mapa
172 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 119 677 12558 mapa mapa
172 MS Michał Strzelecki 119 1701 4662 mapa mapa
174 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 118 1346 34127 mapa mapa
175 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 117 680 3603 mapa mapa
175 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 117 1284 10562 mapa mapa
177 Miliczfan Maks Bojarowski 116 134 2562 mapa mapa
178 Gawron Wawrzyniec Wichrowski 114 296 4684 mapa mapa
179 Snow Szczepan Nowakowski 112 306 1376 mapa mapa
180 Caelum boreale Piotrowska Patrycja 106 640 1328 mapa mapa
181 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 99 101 124 mapa mapa
181 QueroVanellus Damian Czajka 99 524 14570 mapa mapa
183 Ziemiorodek Rafał Ćwiertnia 96 313 5103 mapa mapa
184 DzikieM Marek Biegański 95 1255 1785 mapa mapa
185 Maria Madej Maria Madej 93 1251 5982 mapa mapa
186 MiP Maria Chmielarz-Podejko 92 248 1071 mapa mapa
187 Efka Ewa Gwis 83 350 1859 mapa mapa
188 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 81 438 2683 mapa mapa
189 Paweł Łuczak Paweł Łuczak 77 615 1710 mapa mapa
190 Hubert Herbut Hubert Herbut 75 2347 8704 mapa mapa
191 La Squadra: Lola i Pietro Piotr Rosikoń 72 77 563 mapa mapa
192 CYGNUS Stanislaw Czyz 68 135 624 mapa mapa
193 Pruszkowska Gurpa OTOP Tomaszewski Piotr 66 303 896 mapa mapa
194 Krystian Urbański Krystian Urbański 53 125 408 mapa mapa
195 Lasem Myślący Jarosław Brodecki 50 126 476 mapa mapa
196 Hajstra Amadeusz Muszyński 49 270 5037 mapa mapa
197 Kujawy Michał Piotrowski Michał Piotrowski 48 56 647 mapa mapa
198 Gheorghe Grzegorz Żuchowski 46 51 390 mapa mapa
199 ENVIPLAN Marcin Podlodowski 34 68 270 mapa mapa
200 Emilia Zalewska Emilia Zalewska 31 40 191 mapa mapa
201 Luscinia Krzysztof Zadwórny 30 39 150 mapa mapa
202 Puchacz Mateusz Domka 26 26 26 mapa mapa
203 Karolina Lew Karolina Lew 14 18 46 mapa mapa
204 Warsaw Woodpeckers #2 Milosz Cousens 1 1 1 mapa mapa