Aktualne wyniki


Przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich drużyn. Dwie ostatnie kolumny pozwalają zapoznać się z szczegółowymi danymi wybranej drużyny: pełną listą obserwacji i analizą widzianych gatunków.

# Drużyny Obserwatorzy Σ gatunków Σ obserwacji Σ osobników Obserwacje Gatunki
1 CYGNUS Stanislaw Czyz 292 1042 33791 mapa mapa
2 Dzik Sławomir Niedźwiecki 275 1075 66661 mapa mapa
3 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 270 10130 547905 mapa mapa
4 Michał Kujawa Michał Kujawa 263 942 69880 mapa mapa
5 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 261 4345 95190 mapa mapa
5 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 261 724 8019 mapa mapa
7 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 259 3896 146056 mapa mapa
8 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 253 1525 119846 mapa mapa
8 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 253 432 3485 mapa mapa
10 De Gi Szymon Sendera 252 1914 20175 mapa mapa
11 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 246 2979 145216 mapa mapa
12 Marcin Charymski Marcin Charymski 245 6865 45644 mapa mapa
13 Taurea Monika Żochowska 243 3787 40890 mapa mapa
13 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 243 4217 28722 mapa mapa
15 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 242 4091 198570 mapa mapa
16 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 241 1770 17990 mapa mapa
17 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 237 1068 9605 mapa mapa
18 LMLek Dariusz Piechota 236 5506 77455 mapa mapa
19 Marcolanius Marek Betlejewicz 232 1282 46306 mapa mapa
19 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 232 2484 23557 mapa mapa
21 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 231 1885 37676 mapa mapa
21 Tymon Świtała Świtała Tymon 231 703 27669 mapa mapa
23 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Janocha 230 1821 20973 mapa mapa
23 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 230 12828 389527 mapa mapa
23 Relictus Sebastian Watras 230 1087 8859 mapa mapa
23 Avestom Tomasz Kulakowski 230 1038 21801 mapa mapa
27 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 228 26682 413428 mapa mapa
28 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 226 5884 79592 mapa mapa
29 krakers Wiktor Kroker 225 1386 33059 mapa mapa
29 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 225 1778 28183 mapa mapa
31 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 224 726 8411 mapa mapa
31 Arek Furdyna Arek Furdyna 224 1420 2274 mapa mapa
33 Michał Rycak Michał Rycak 223 424 27154 mapa mapa
33 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 223 2617 19389 mapa mapa
33 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 223 482 7332 mapa mapa
36 KRISS Krystian Jainta 222 598 22976 mapa mapa
37 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska Sikora 221 4301 43918 mapa mapa
38 Gosia Śliż Małgorzata Śliż 220 2401 22499 mapa mapa
39 Kasiur Częstochowska Grupa OTOP Katarzyna Borowik 219 785 12290 mapa mapa
40 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Haluch 216 1606 17464 mapa mapa
41 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 215 1916 20179 mapa mapa
42 P. Strong Marcin Łaguna 212 2037 20911 mapa mapa
43 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 210 5696 57064 mapa mapa
44 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 209 1975 101448 mapa mapa
44 Piotr Czułowski Piotr Czułowski 209 512 22363 mapa mapa
44 wodzu Łabaj Paweł Łabaj 209 2022 10888 mapa mapa
47 lelek Antoni Karolak 208 1334 26546 mapa mapa
48 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 206 876 13939 mapa mapa
49 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 205 8597 73198 mapa mapa
49 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Tomasz Zarzycki 205 7123 81186 mapa mapa
51 Marcin Dec Marcin Dec 204 9353 29402 mapa mapa
51 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 204 2531 64968 mapa mapa
51 Loco Tom Tomasz Kosut 204 2364 26799 mapa mapa
54 Renia Teresa Jędrzejczak 203 1633 26463 mapa mapa
55 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 200 561 3738 mapa mapa
56 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 199 2006 20357 mapa mapa
57 Tilia Paweł Hermański 198 2024 16580 mapa mapa
58 MarioGeo Mariusz Lizoń 196 1061 11525 mapa mapa
58 KJN Olsztyn Krzysztof Jankowski 196 1111 50979 mapa mapa
58 Halina Halina Łukomska 196 1203 14388 mapa mapa
58 Kozodojec Grzegorz Lorek 196 16558 90263 mapa mapa
58 Ornitoterapia Piotr Górski 196 3107 12865 mapa mapa
58 Asio_flammeus team Adam Olszewski 196 3237 44047 mapa mapa
64 Apus apus Kacper Kowalczyk 194 295 21335 mapa mapa
65 Złotnicki Łukasz Wawrzyniak 192 1602 38957 mapa mapa
66 Karasu Piotr Lewandowski 191 1601 8750 mapa mapa
67 TP Alauda Węcławek Dariusz 190 1635 80072 mapa mapa
68 Piotr Kras ukryci autorzy 189 1636 22375 mapa mapa
68 Sylwester Lisek Sylwester Lisek 189 320 1133 mapa mapa
68 WOODPECKER Szymon Czernek 189 2045 9268 mapa mapa
68 Artur Staszewski Artur Staszewski 189 1867 32477 mapa mapa
72 Stary gawron Andrzej Chwierut 188 3327 18150 mapa mapa
73 Ortolan Team Waldemar Michalak 187 1062 16713 mapa mapa
73 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 187 1230 12974 mapa mapa
73 Bocian czarny Michał Karpeta 187 6171 35622 mapa mapa
76 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 186 555 1530 mapa mapa
76 Tygrys21 Antoni Życki 186 1656 8366 mapa mapa
76 Marian Giertych Marian Giertych 186 849 11762 mapa mapa
79 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 185 1974 5230 mapa mapa
79 Qll27 Maciej Kulmajer 185 942 7254 mapa mapa
79 Marta Świtała Marta Świtała 185 449 14548 mapa mapa
82 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 184 942 7487 mapa mapa
83 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 183 884 12207 mapa mapa
84 Usługi transportowe Rycyk Roman Kempa 182 1039 24216 mapa mapa
84 Agrimensor Radosław Musioł 182 1042 5267 mapa mapa
86 Jakub Gustyn Jakub Gustyn 181 338 12652 mapa mapa
86 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 181 732 8600 mapa mapa
88 Podkarpacka Grupa OTOP Rafał Szczerbik 180 1880 13676 mapa mapa
88 Łęgowy Ejber Marcin Wojtkowiak 180 754 37772 mapa mapa
90 Tamaryszka Eliza Suchozebrska 179 897 36270 mapa mapa
91 Podkarpacka Grupa OTOP Tomasz Świątek 178 779 12005 mapa mapa
92 photopietrewicz Michał Pietrewicz 177 881 7995 mapa mapa
92 TP Alauda Piotr Kłonowski 177 1095 27944 mapa mapa
94 Mario Mariusz Zub 176 1790 18445 mapa mapa
95 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 173 1981 27958 mapa mapa
95 Aquila Ewa Nalepa 173 2641 27323 mapa mapa
95 Wróbel Świrek Tomek Królak 173 723 10025 mapa mapa
98 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 170 869 4635 mapa mapa
99 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 168 583 9296 mapa mapa
99 kbc Michał Kica 168 500 2059 mapa mapa
99 Przyczajony Tygrys Ukryty Smok ukryci autorzy 168 574 10717 mapa mapa
99 Kaśka K.K Katarzyna Kmieć-Kwasek 168 828 3866 mapa mapa
103 Andrzej Błażewicz Andrzej Błażewicz 165 937 7543 mapa mapa
104 Raptors Adam Szczepańczyk 164 540 4833 mapa mapa
105 Piotr Giertych Piotr Giertych 163 443 4100 mapa mapa
106 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 162 319 1727 mapa mapa
107 Passer domesticus go Rafał Walczybok 160 3361 19642 mapa mapa
107 Adrian O Adrian Ochmann 160 460 12234 mapa mapa
109 Canon Janusz Nowosielski 157 2029 18054 mapa mapa
109 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 157 748 7156 mapa mapa
111 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 156 524 3336 mapa mapa
112 Halszka Łożyńska Halszka Łożyńska 154 782 3788 mapa mapa
112 Maksymilian Bojarowski Maks Bojarowski 154 191 1629 mapa mapa
114 Naturschutz Tomasz Kniola 153 834 14545 mapa mapa
115 Oso Łukasz Budny 152 479 1269 mapa mapa
116 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 151 2244 2795 mapa mapa
117 Ivory ukryci autorzy 150 289 11378 mapa mapa
117 waldemarosam Waldemar Okupniczak 150 703 5253 mapa mapa
119 Rybołów Karol Łanocha 149 12385 18242 mapa mapa
120 Hajstra Amadeusz Muszyński 148 10279 148019 mapa mapa
120 Mariusz Janowski Mariusz Janowski 148 527 7414 mapa mapa
120 Rissa Mateusz Ledwoń 148 855 22929 mapa mapa
120 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 148 616 2168 mapa mapa
124 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 147 2735 48011 mapa mapa
125 Kozodojka Adrianna Muszyńska 143 2798 29394 mapa mapa
126 Trznadel Daniel Dąbrowski 141 360 1864 mapa mapa
127 Caelum boreale Piotrowska Patrycja 140 1038 2530 mapa mapa
128 Barbara Polanin Barbara Polanin 139 1250 12269 mapa mapa
129 Małgorzata Kiżewska :) Kizia Małgorzata Kiżewska 134 266 1542 mapa mapa
129 Terespol Andrzej Tarasiuk 134 4303 21381 mapa mapa
131 Artur Dziadkiewicz ukryci autorzy 131 594 4605 mapa mapa
132 Aleksandra Szymczak Aleksandra Szymczak 130 1561 7511 mapa mapa
133 PiotrK Piotr Klukiewicz 129 5004 51347 mapa mapa
134 teamsym Szymon Kopeć 128 1977 3893 mapa mapa
135 Tomasz Duda Tomasz Duda 124 778 19221 mapa mapa
136 Pan Marek Rok 2 Marek Warcholiński 123 265 1977 mapa mapa
137 JYC Jakub Czerwiński 121 375 3481 mapa mapa
138 Robert Kraska Robert Kraska 119 1617 4079 mapa mapa
139 TARDA Wojciech Kaczor 118 377 2989 mapa mapa
140 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 114 676 2145 mapa mapa
141 Wojciech Cichy Wojciech Cichy 113 212 3333 mapa mapa
141 Kozodój Ireneusz Oleksik 113 355 6784 mapa mapa
143 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 111 760 9813 mapa mapa
143 Maksymilian Szyszka Maksymilian Szyszka 111 146 2820 mapa mapa
145 Marek Trymerski Marek Trymerski 108 534 6272 mapa mapa
146 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 106 1088 24946 mapa mapa
147 Rafał Ćwiertnia Rafał Ćwiertnia 105 449 10139 mapa mapa
148 Maria Madej Maria Madej 102 1673 5399 mapa mapa
149 Robert Wojciechowski Robert Wojciechowski 100 226 1456 mapa mapa
149 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 100 100 148 mapa mapa
149 Boguszów Marcin Łazuta 100 134 979 mapa mapa
152 JBwA? - ornitawka Franek Prończuk 96 299 2757 mapa mapa
153 Barbara Netczuk ukryci autorzy 94 179 971 mapa mapa
154 Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 93 338 970 mapa mapa
155 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 92 553 6315 mapa mapa
156 Maksymilian Trubacz Maksymilian Trubacz 91 311 2454 mapa mapa
157 Krystian Urbański Krystian Urbański 90 222 1749 mapa mapa
158 Śliwa Tomek Śliwa 84 470 3224 mapa mapa
159 Stajnia Buńczuk Grzegorz Koperski 80 121 688 mapa mapa
160 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 76 301 1635 mapa mapa
161 Snow Szczepan Nowakowski 72 107 487 mapa mapa
162 Magdalena M Magdalena Matuszewska 69 314 1041 mapa mapa
163 Psubraty #1 Przemyslaw Gumulka 68 111 465 mapa mapa
163 Filip Zieliński Zieliński Filip 68 111 581 mapa mapa
163 Krzysztof Sokołowski Krzysztof Sokołowski 68 900 6346 mapa mapa
166 Czajkers Jakub Biecek 67 171 324 mapa mapa
167 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Chrzanowski 66 139 938 mapa mapa
168 Sekta Ornito Kasia Wadych 64 140 863 mapa mapa
169 Zib Zbigniew Banasiak 61 103 613 mapa mapa
170 Tropy Natury Marek Cieszyński 53 95 5360 mapa mapa
170 Placek Wojciech Stelmach 53 63 400 mapa mapa
172 Lasem Myślący Jarosław Brodecki 48 152 587 mapa mapa
173 Leśna Dziewczyna Agnieszka Cysewska 28 35 83 mapa mapa
174 Greyowl Piotr Olszewski 27 39 280 mapa mapa
175 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Osowicz 14 14 28 mapa mapa
176 Rudolfy Anna Iłczyk 12 13 58 mapa mapa
177 BanOmnibus Bartek Łazuta 3 3 5 mapa mapa
178 Agnieszka Środek ukryci autorzy 1 1 1 mapa mapa