Lista obserwacji gatunku

Gatunek: bernikla rdzawoszyja, Branta ruficollis



# ID obser. Drużyna Obserwatorzy Data Woj. Mapa
1 6339094 Loco Tom Tomasz Kosut 2022.01.07 ŚL mapa
2 6349485 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2022.01.09 ŁD mapa
3 6368442 De Gi Szymon Sendera 2022.01.15 ŚL mapa
4 6376809 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2022.01.16 WP mapa
5 6378731 Ortolan Team Waldemar Michalak 2022.01.16 WP mapa
6 6374248 Waldemarosam Waldemar Okupniczak 2022.01.16 WP mapa
7 6400796 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2022.01.24 OP mapa
8 6457417 Ortolan Team Waldemar Michalak 2022.02.14 mapa
9 6484002 Ptasi znajomi Paweł Łabaj 2022.02.24 PM mapa
10 6489608 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2022.02.25 PM mapa
11 6494565 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2022.02.26 PM mapa
12 6501390 Marcolanius Marek Betlejewicz 2022.02.27 PM mapa
13 6534587 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.06 PL
14 6522618 Robert Lo Robert Locman 2022.03.06 WM mapa
15 6525228 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.03.06 PL mapa
16 6530405 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.03.08 PL mapa
17 6539664 Taurea Monika Żochowska 2022.03.11 PL mapa
18 6540309 Ornitoterapia Piotr Górski 2022.03.11 PL mapa
19 6540226 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2022.03.11 PL mapa
20 6538699 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2022.03.11 PL mapa
21 6541850 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2022.03.11 PL mapa
22 6539461 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.03.11 PL
23 6539254 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.11 PL
24 6541285 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2022.03.12 PL mapa
25 6541809 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2022.03.12 PL mapa
26 6550538 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.13 PL mapa
27 6553077 Avestom Tomasz Kulakowski 2022.03.14 PL mapa
28 6562716 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.16 PL
29 6562744 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.03.16 PL
30 6569281 ibis Adam Olszewski 2022.03.17 PL mapa
31 6564009 Oliwier Myka Oliwier Myka 2022.03.17 PL mapa
32 6566682 Avestom Tomasz Kulakowski 2022.03.17 PL mapa
33 6570250 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.03.18 PL
34 6569451 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.18 PL mapa
35 6573912 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 2022.03.19 WM mapa
36 6573851 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.03.19 PL mapa
37 6574143 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2022.03.19 PL mapa
38 6576364 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.03.19 PL
39 6575742 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.19 PL
40 6583104 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2022.03.20 PL mapa
41 6583597 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.20 PL
42 6587890 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2022.03.21 PL mapa
43 6589613 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Haluch 2022.03.21 PL mapa
44 6588390 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.03.21 PL mapa
45 6588784 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.21 PL
46 6593894 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2022.03.22 PL mapa
47 6592230 Złotnicki Łukasz Wawrzyniak 2022.03.22 LS mapa
48 6593501 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2022.03.22 PL mapa
49 6597638 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.23 PL
50 6616264 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2022.03.27 PL mapa
51 6616280 Marek Derda Marek Derda 2022.03.27 PL mapa
52 6618045 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.27 PL
53 6645104 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.04.02 PL mapa
54 6652719 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2022.04.03 PL mapa
55 6652991 Placek Wojciech Stelmach 2022.04.03 PL mapa
56 6654851 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.04.03 PL mapa
57 6655782 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.04.03 PL mapa
58 6676251 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.04.08 PL mapa
59 6689294 E-lanus Konrad Bieńkowski 2022.04.09 PL mapa
60 6685392 Krystian Pytel Krystian Pytel 2022.04.09 PL mapa
61 7468540 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2022.10.01 PM mapa
62 7528110 Marek Derda Marek Derda 2022.10.17 WM mapa
63 7535719 Marek Derda Marek Derda 2022.10.20 WM mapa
64 7544201 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.10.23 PL mapa
65 7571318 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2022.10.30 WP mapa
66 7583144 Marek Derda Marek Derda 2022.11.02 WM mapa
67 7599170 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2022.11.08 PK mapa
68 7598651 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Haluch 2022.11.08 PK mapa
69 7598284 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2022.11.08 PK mapa
70 7612697 Dąbrowski Team Alicja Dąbrowska 2022.11.11 PK mapa
71 7608759 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2022.11.11 PK mapa
72 7611061 Lullula Krak Mirosław Nowicki 2022.11.12 PK mapa
73 7613653 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.11.13 WP mapa
74 7618339 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2022.11.13 PK mapa
75 7615511 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2022.11.13 PK mapa
76 7620592 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2022.11.15 PM mapa
77 7620446 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2022.11.15 PK mapa
78 7622911 LMLek Dariusz Piechota 2022.11.16 LB mapa
79 7623595 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska Sikora 2022.11.16 PK
80 7624435 LMLek Dariusz Piechota 2022.11.17 LB mapa
81 7624766 Piotr Giertych Piotr Giertych 2022.11.17 PK mapa
82 7626562 Podkarpacka Grupa OTOP Michał Wnuk 2022.11.18 PK mapa
83 7626664 Piotr Giertych Piotr Giertych 2022.11.18 PK mapa
84 7627444 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2022.11.19 PK mapa
85 7628783 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2022.11.19 PK mapa
86 7628781 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.11.19 WP mapa
87 7635068 Mario Mariusz Zub 2022.11.20 LB mapa
88 7648403 Mario Mariusz Zub 2022.11.27 LB mapa