Aktualne wyniki


Przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich drużyn. Dwie ostatnie kolumny pozwalają zapoznać się z szczegółowymi danymi wybranej drużyny: pełną listą obserwacji i analizą widzianych gatunków.

# Drużyny Obserwatorzy Σ gatunków Σ obserwacji Σ osobników Obserwacje Gatunki
1 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 323 12750 260097 mapa mapa
2 LMLek Dariusz Piechota 311 10704 236855 mapa mapa
3 Marcin Charymski Marcin Charymski 301 21290 123236 mapa mapa
4 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 297 8243 388813 mapa mapa
5 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 296 548 7256 mapa mapa
6 Artur Oruba Artur Oruba 294 3513 32498 mapa mapa
6 Aśka Przyborowska Joanna Przyborowska 294 3409 33680 mapa mapa
8 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 287 721 6503 mapa mapa
9 Andrzej Lipiński Andrzej Lipiński 286 10222 135506 mapa mapa
10 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 284 7295 298559 mapa mapa
11 KRISS Krystian Jainta 282 2248 57739 mapa mapa
12 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 281 2551 50627 mapa mapa
13 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 278 16517 663772 mapa mapa
13 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 278 5294 185906 mapa mapa
15 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 275 10428 319243 mapa mapa
16 Piotr Czułowski Win-Cin Piotr Czułowski 273 662 19496 mapa mapa
16 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Janocha 273 5710 46993 mapa mapa
18 Lenny Dobrzyński Kuba Dobrzyński 271 2107 13895 mapa mapa
19 Danieleks Krosno Daniel Stasiowski 270 5182 76251 mapa mapa
20 Mirosław Nowicki Mirosław Nowicki 267 3508 60990 mapa mapa
20 Marta Świtała Marta Świtała 267 967 10233 mapa mapa
22 Mateusz Ściborski Mateusz Ściborski 261 5012 81252 mapa mapa
22 Tymek von Mostowiak Tymoteusz Mazurkiewicz 261 2415 13593 mapa mapa
24 Czarci Szpon Krzysztof Haja 260 2747 36672 mapa mapa
24 Świdnica Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 260 39553 858324 mapa mapa
26 De Gi Szymon Sendera 257 3282 26007 mapa mapa
26 Anna Włoddrczak-Komosińska Anna Włodarczak-Komosińska 257 2259 204041 mapa mapa
26 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 257 951 9768 mapa mapa
29 Pyra Sama ;-) Przemysław Baraniecki 254 1903 34968 mapa mapa
30 Marcolanius Marek Betlejewicz 251 971 23265 mapa mapa
30 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 251 2246 117813 mapa mapa
32 Taurea Monika Żochowska 250 6203 82845 mapa mapa
33 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 247 3700 37875 mapa mapa
34 Barbara Polanin Barbara Polanin 245 7127 92341 mapa mapa
34 Kasiur Katarzyna Borowik 245 1711 28497 mapa mapa
36 Avestom Tomasz Kulakowski 243 1229 29295 mapa mapa
36 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 243 6622 40274 mapa mapa
36 Arek Furdyna Arek Furdyna 243 1016 4108 mapa mapa
39 tomzar Tomasz Zarzycki 240 9818 117762 mapa mapa
39 Tomek Janiszewski Tomasz Janiszewski 240 980 72102 mapa mapa
41 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 239 9028 92751 mapa mapa
41 Poszukiwaczka Sołackich Celebrytów Amanda Zinkow 239 3568 13065 mapa mapa
43 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 237 5112 201699 mapa mapa
44 Tilia Paweł Hermański 235 2587 31388 mapa mapa
45 krakers Wiktor Kroker 234 3937 114613 mapa mapa
45 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 234 3789 20574 mapa mapa
45 Grupa dubelta Maciej Aleksandrowicz 234 707 9770 mapa mapa
45 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 234 1279 26118 mapa mapa
49 Dziabloszób Marcin Dec 233 16968 125595 mapa mapa
50 Tomasz z Dziuplaków Tomasz Świątek 231 2522 20229 mapa mapa
51 TP Dubelt #3 Piotr Świętochowski 230 1644 62994 mapa mapa
52 Rafał z Dziuplaków Rafał Szczerbik 229 3467 22227 mapa mapa
53 Ortolan Team Waldemar Michalak 227 2004 34672 mapa mapa
53 Usługi transportowe Rycyk Roman Kempa 227 3577 51116 mapa mapa
55 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 226 989 20477 mapa mapa
56 Krzysztof Tabernacki Krzysztof Tabernacki 225 5161 27379 mapa mapa
57 Modraszka Eliza Suchozebrska 224 2220 101436 mapa mapa
58 Kozodojec Grzegorz Lorek 223 12080 105856 mapa mapa
58 P. Strong Marcin Łaguna 223 4674 42592 mapa mapa
58 Adam Olszewski Adam Olszewski 223 2900 81946 mapa mapa
61 DzierlatkaFan Łukasz Wawrzyniak 222 2326 30743 mapa mapa
62 KJN Olsztyn Krzysztof Jankowski 221 3856 122151 mapa mapa
63 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 219 1388 3411 mapa mapa
64 Tropy Natury Marek Cieszyński 218 993 34685 mapa mapa
64 Świdnica Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 218 3899 78432 mapa mapa
66 Renia Teresa Jędrzejczak 217 2247 24880 mapa mapa
67 Qll27 Maciej Kulmajer 215 1635 13372 mapa mapa
67 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 215 13008 145155 mapa mapa
69 Halina Łukomska Halina Łukomska 214 1668 15675 mapa mapa
69 Michał Kucharski Michał Kucharski 214 759 4081 mapa mapa
71 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 213 12326 117601 mapa mapa
71 PRRTeam Błażej Nowak 213 8705 343907 mapa mapa
73 blanki Teresa Mariusz Blank 212 1594 159600 mapa mapa
73 Rafał Szczęch Rafał Szczęch 212 508 26097 mapa mapa
75 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 209 6770 103471 mapa mapa
75 Gałąź Agnieszka Gałązka 209 1274 7908 mapa mapa
75 Skrzydlate Wojciech Miczajka 209 493 3397 mapa mapa
75 Łęgowy Ejber Marcin Wojtkowiak 209 1709 61917 mapa mapa
79 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 208 1452 6237 mapa mapa
79 Paweł Wacławik Paweł Wacławik 208 2955 52888 mapa mapa
81 Piotr Lewandowski Piotr Lewandowski 207 2478 15879 mapa mapa
81 Artur Staszewski Artur Staszewski 207 2148 111267 mapa mapa
81 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 207 1425 18127 mapa mapa
81 Wojciech Cichy Wojciech Cichy 207 336 797 mapa mapa
85 mszar Robert Wakulski 206 22324 160138 mapa mapa
85 agrimensor Radosław Musioł 206 2505 34082 mapa mapa
87 TP ALAUDA Węcławek Dariusz 205 2274 36121 mapa mapa
87 Pomerania Team :3 Antoni Ostoja-Lniski 205 802 5349 mapa mapa
87 Żywiec Marcin Dyduch 205 839 19678 mapa mapa
90 Raptors Adam Szczepańczyk 204 1502 17218 mapa mapa
90 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 204 1475 11119 mapa mapa
92 Sylwester Lisek Sylwester Lisek 202 683 8964 mapa mapa
93 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 201 1295 15685 mapa mapa
93 Warsaw Woodpeckers #1 Świtała Tymon 201 546 32521 mapa mapa
93 waldemarosam Waldemar Okupniczak 201 1898 26607 mapa mapa
96 Kozodój Ireneusz Oleksik 198 1358 18834 mapa mapa
96 Kozodojka Adrianna Muszyńska 198 3722 46922 mapa mapa
96 Marta Ilkowska Nowak Marta Ilkowska Nowak 198 1247 36116 mapa mapa
99 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 193 1394 10756 mapa mapa
100 Michał Karpeta Michał Karpeta 192 9765 106342 mapa mapa
101 Naturschutz Tomasz Kniola 190 1350 27816 mapa mapa
102 Passer domesticus attack Rafał Walczybok 189 4855 38426 mapa mapa
103 Ornitolog-amator Witold Nocoń 181 3394 25510 mapa mapa
104 MARGIER Marian Giertych 180 1220 25863 mapa mapa
105 Marek Karwowski Marek Karwowski 179 576 8424 mapa mapa
106 Słowińscy Ptasiarze Maksymilian Trubacz 178 883 7447 mapa mapa
106 Szyny Były Złe Michał Kica 178 865 11635 mapa mapa
108 Aquila Ewa Nalepa 177 3551 20658 mapa mapa
108 Mariusz Janowski Mariusz Janowski 177 1084 9822 mapa mapa
110 Ornitofilotańczykiewiczówna Tomek Królak 176 613 21131 mapa mapa
110 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 176 700 8375 mapa mapa
112 AKW Anna Kamilewicz-Wicik 174 1297 6059 mapa mapa
112 Tygrys21 Antoni Życki 174 2797 17098 mapa mapa
112 Hanna Pomorska Hanna Pomorska 174 3177 31337 mapa mapa
115 Raszki z Raszyn Mateusz Niedziółka 173 590 4756 mapa mapa
116 Dzika Ochota Stanisław Łubieński 172 688 1745 mapa mapa
117 zuton Marcin Romanowski 171 5692 9501 mapa mapa
117 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 171 2732 11816 mapa mapa
119 Sula Mateusz Ledwoń 169 1588 30430 mapa mapa
120 Warmiński_pluszcz Marek Bebłot 168 3200 44753 mapa mapa
121 zosia Zofia Frankowska 167 580 3396 mapa mapa
122 Kozodojek Michał Jezierski 166 1760 18554 mapa mapa
122 Tomasz Wałachowski Tomasz Wałachowski 166 3338 8364 mapa mapa
124 Marek Trymerski Marek Trymerski 165 1445 14929 mapa mapa
125 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 164 431 2459 mapa mapa
126 MIRKA&RYSIEK Ryszard Chudzik 163 395 2746 mapa mapa
126 PrzemekChylarecki Przemysław Chylarecki 163 3146 5715 mapa mapa
126 Ryzli Dawid Ryźlak 163 838 6712 mapa mapa
129 Trznadel Daniel Dąbrowski 162 428 2248 mapa mapa
129 Adam Pyzik Adam Pyzik 162 1201 13368 mapa mapa
131 photopietrewicz Michał Pietrewicz 161 599 11337 mapa mapa
131 Wujek Wojtek Wojciech Guzik 161 730 7067 mapa mapa
131 Mario Mariusz Zub 161 1322 36227 mapa mapa
131 Halszka Łożyńska Halszka Łożyńska 161 1293 6112 mapa mapa
135 Przepraszam, ja tylko przelotem Filip Wojciechowski 160 770 3429 mapa mapa
135 Terespol Andrzej Tarasiuk 160 8041 85139 mapa mapa
137 PiotrK Piotr Klukiewicz 159 8720 99329 mapa mapa
138 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 156 4489 52593 mapa mapa
138 Kuropatka Patrycja Walczak 156 1030 17992 mapa mapa
140 Granica Warmii Ireneusz Fiedorowicz 155 2170 30154 mapa mapa
141 Wojtek Wojciech Kaczor 153 571 5676 mapa mapa
142 Greyowl Piotr Olszewski 152 1059 11418 mapa mapa
142 Adrian Ochmann Adrian Ochmann 152 388 3300 mapa mapa
144 Piotr Blachliński Piotr Blachliński 150 337 3155 mapa mapa
144 Tomek Chodkiewicz Tomasz Chodkiewicz 150 474 13269 mapa mapa
146 Pan Marek Marek Warcholiński 149 489 4084 mapa mapa
147 MZet Maciej Zengel 147 974 5334 mapa mapa
147 b_tomek Tomasz Blachucik 147 1401 14688 mapa mapa
149 Psubraty #1 Przemyslaw Gumulka 145 537 2179 mapa mapa
149 Kulawy pies Jakub Glapan 145 1162 27534 mapa mapa
149 NiP Piotr Bulski 145 806 8066 mapa mapa
149 ORPD Dżawat Wiktor Kilinowski 145 185 1046 mapa mapa
153 Rybołów Karol Łanocha 144 6212 9299 mapa mapa
153 Małgorzata Kiżewska :) Małgorzata Kiżewska 144 440 4345 mapa mapa
155 Wysoczyzna Świecka Wojciech Lucjan Chmieliński 143 2408 18900 mapa mapa
156 LaczaNasPtaki.pl ♥ Barbara Grzebulska 142 530 2646 mapa mapa
157 Zagęszczanie gruntu walcem Karol Karczewski 141 292 526 mapa mapa
157 Michał Redlisiak Michał Redlisiak 141 721 1227 mapa mapa
157 Sylwester Gibowski Sylwester Gibowski 141 7183 16938 mapa mapa
160 Krogulec Jarosław Krogulec 140 1203 2554 mapa mapa
161 photochem Tomasz Szymański 139 725 5353 mapa mapa
162 Krzysztof Sokołowski Krzysztof Sokołowski 138 3093 22020 mapa mapa
163 Maciej Przybysz Maciej Przybysz 136 728 35667 mapa mapa
164 teamsym Szymon Kopeć 135 1354 2680 mapa mapa
165 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 131 252 2375 mapa mapa
166 Adam Dybich Adam Dybich 130 309 7792 mapa mapa
167 Elżbieta Kujawka Elżbieta Kujawka 128 1159 8344 mapa mapa
168 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 127 646 6592 mapa mapa
169 Robert Kraska Robert Kraska 126 4997 18332 mapa mapa
169 JbwA? - sekcja ornitologiczna Franek Prończuk 126 408 2797 mapa mapa
171 Este Sławomir Tatoń 122 1426 3571 mapa mapa
172 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 120 723 13921 mapa mapa
173 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 119 1413 36249 mapa mapa
173 MS Michał Strzelecki 119 1701 4662 mapa mapa
175 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 118 1326 11235 mapa mapa
176 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 117 680 3603 mapa mapa
177 Snow Szczepan Nowakowski 116 334 1502 mapa mapa
177 Miliczfan Maks Bojarowski 116 139 2588 mapa mapa
179 Gawron Wawrzyniec Wichrowski 114 296 4684 mapa mapa
180 QueroVanellus Damian Czajka 112 950 17626 mapa mapa
181 Caelum boreale Piotrowska Patrycja 109 705 1477 mapa mapa
182 Ziemiorodek Rafał Ćwiertnia 99 336 5531 mapa mapa
182 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 99 101 124 mapa mapa
184 DzikieM Marek Biegański 95 1255 1785 mapa mapa
185 Maria Madej Maria Madej 93 1357 6323 mapa mapa
186 MiP Maria Chmielarz-Podejko 92 255 1137 mapa mapa
187 CYGNUS Stanislaw Czyz 90 240 1445 mapa mapa
188 Efka Ewa Gwis 83 350 1859 mapa mapa
189 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 81 466 2799 mapa mapa
190 Paweł Łuczak Paweł Łuczak 79 669 1825 mapa mapa
191 Hubert Herbut Hubert Herbut 76 2469 9257 mapa mapa
192 La Squadra: Lola i Pietro Piotr Rosikoń 72 77 563 mapa mapa
193 Pruszkowska Gurpa OTOP Tomaszewski Piotr 66 303 896 mapa mapa
194 Krystian Urbański Krystian Urbański 53 125 408 mapa mapa
195 Lasem Myślący Jarosław Brodecki 50 126 476 mapa mapa
196 Hajstra Amadeusz Muszyński 49 270 5037 mapa mapa
197 Kujawy Michał Piotrowski Michał Piotrowski 48 56 647 mapa mapa
198 Gheorghe Grzegorz Żuchowski 46 51 390 mapa mapa
199 ENVIPLAN Marcin Podlodowski 34 68 270 mapa mapa
200 Emilia Zalewska Emilia Zalewska 31 40 191 mapa mapa
201 Luscinia Krzysztof Zadwórny 30 39 150 mapa mapa
202 Puchacz Mateusz Domka 26 26 26 mapa mapa
203 Karolina Lew Karolina Lew 14 18 46 mapa mapa
204 Warsaw Woodpeckers #2 Milosz Cousens 1 1 1 mapa mapa