Lista obserwacji gatunku

Gatunek: gęś krótkodzioba, Anser brachyrhynchus



# ID obser. Drużyna Obserwatorzy Data Woj. Mapa
1 6336260 Imperator Rafał Fudalej 2022.01.06 mapa
2 6346389 De Gi Szymon Sendera 2022.01.08 ŚL mapa
3 6344482 Arek Furdyna Arek Furdyna 2022.01.08 ŚL mapa
4 6354786 Gołąb miejski Barbara Polanin 2022.01.09 ŚL mapa
5 6354501 Czarci Szpon Krzysztof Haja 2022.01.09 ŚL mapa
6 6365960 Knieia Bartłomiej Stankiewicz 2022.01.15 ŁD mapa
7 6370978 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2022.01.15 MZ mapa
8 6369557 Ornitoterapia Piotr Górski 2022.01.15 MZ mapa
9 6384102 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2022.01.19 WP mapa
10 6383767 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2022.01.19 ŁD mapa
11 6387368 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.01.21 WP mapa
12 6390885 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.01.22 WP mapa
13 6390430 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2022.01.22 ŁD mapa
14 6393143 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2022.01.23 ŁD mapa
15 6397524 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2022.01.23 ŁD mapa
16 6419746 Placek Wojciech Stelmach 2022.02.02 WP mapa
17 6431732 Imperator Rafał Fudalej 2022.02.06 mapa
18 6440259 Ortolan Team Waldemar Michalak 2022.02.10 WP mapa
19 6442685 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.02.11 PL mapa
20 6456805 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 2022.02.12 mapa
21 6455582 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 2022.02.12 WM mapa
22 6447129 Niklu Jakub Nikiel 2022.02.12 WP mapa
23 6445270 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2022.02.12 ŁD mapa
24 6445313 Ornitoterapia Piotr Górski 2022.02.12 ŁD mapa
25 6448585 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 2022.02.12 mapa
26 6449522 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2022.02.12 ZP mapa
27 6455438 KJN_Olsztyn Krzysztof Jankowski 2022.02.13 WM mapa
28 6454535 Maks Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2022.02.13 WP mapa
29 6455512 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 2022.02.13 WM mapa
30 6457768 Ortolan Team Waldemar Michalak 2022.02.14 mapa
31 6461207 krakers Wiktor Kroker 2022.02.15 WP mapa
32 6461524 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.15 PL
33 6461457 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.15 PL
34 6468894 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.02.18 PL
35 6468791 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.18 PL
36 6468897 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.02.18 PL
37 6468806 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.18 PL
38 6468977 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.18 PL
39 6468831 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.18 PL
40 6468898 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.02.18 PL
41 6467793 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2022.02.18 MZ mapa
42 6468823 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.18 PL
43 6468900 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.02.18 PL
44 6476646 Paweł Puchlik Paweł Puchlik 2022.02.20 PL mapa
45 6472676 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2022.02.20 PL mapa
46 6474887 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.20 PL
47 6480767 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.22 PL
48 6480872 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.22 PL
49 6486544 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.02.24 PL mapa
50 6485433 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.02.24 PL
51 6485411 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.02.24 PL
52 6485439 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.02.24 PL
53 6489604 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2022.02.25 PM mapa
54 6488736 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.25 PL
55 6488969 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.02.25 PL
56 6487413 Oliwier Myka Oliwier Myka 2022.02.25 PL mapa
57 6488758 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.25 PL
58 6488970 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.02.25 PL mapa
59 6491972 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.02.26 WP mapa
60 6493944 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.26 PL
61 6493997 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.26 PL
62 6493953 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.26 PL
63 6492045 Robert Lo Robert Locman 2022.02.26 WM mapa
64 6500781 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 2022.02.27 WM mapa
65 6500281 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.02.27 PL
66 6505523 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.03.01 WP mapa
67 6526030 krakers Wiktor Kroker 2022.03.04 WP mapa
68 6512937 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2022.03.04 WM mapa
69 6525709 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2022.03.06 WP mapa
70 6525056 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.06 PL
71 6529288 krakers Wiktor Kroker 2022.03.08 WP mapa
72 6543135 Robert Lo Robert Locman 2022.03.09 WM mapa
73 6532296 TP Alauda Węcławek Dariusz 2022.03.09 KP mapa
74 6534996 krakers Wiktor Kroker 2022.03.10 WP mapa
75 6545097 KJN_Olsztyn Krzysztof Jankowski 2022.03.10 WM mapa
76 6537723 Niklu Jakub Nikiel 2022.03.11 WP mapa
77 6553329 Kuropatka Patrycja Walczak 2022.03.11 WP mapa
78 6538945 krakers Wiktor Kroker 2022.03.11 WP mapa
79 6539107 krakers Wiktor Kroker 2022.03.11 WP mapa
80 6537610 P.Strong Marcin Łaguna 2022.03.11 WP mapa
81 6555994 Halina Halina Łukomska 2022.03.11 WP mapa
82 6538384 Złotnicki Łukasz Wawrzyniak 2022.03.11 WP mapa
83 6540278 Ornitoterapia Piotr Górski 2022.03.11 PL mapa
84 6541875 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2022.03.11 PL mapa
85 6538912 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2022.03.11 PL mapa
86 6539633 Taurea Monika Żochowska 2022.03.11 PL mapa
87 6540201 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2022.03.11 PL mapa
88 6540706 Maks Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2022.03.12 WP mapa
89 6543010 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 2022.03.12 WP mapa
90 6554317 KJN_Olsztyn Krzysztof Jankowski 2022.03.13 WM mapa
91 6554786 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.03.14 WP mapa
92 6563165 krakers Wiktor Kroker 2022.03.16 WP mapa
93 6566686 TP Alauda Węcławek Dariusz 2022.03.17 KP mapa
94 6565453 TP Alauda Węcławek Dariusz 2022.03.17 KP mapa
95 6566371 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.17 PL
96 6566412 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.03.17 PL
97 6570247 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.18 PL
98 6570252 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.03.18 PL
99 6574649 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 2022.03.19 PL mapa
100 6587077 TP Alauda Węcławek Dariusz 2022.03.21 KP mapa
101 6605654 TP Alauda Węcławek Dariusz 2022.03.25 KP mapa
102 6612079 Ivory Iwona Rylska 2022.03.26 WP mapa
103 6612105 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2022.03.26 WP mapa
104 6640609 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.03.31 PL mapa
105 6691221 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 2022.04.10 PL
106 6712224 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Haluch 2022.04.13 WP mapa
107 6710521 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2022.04.13 KP mapa
108 6785645 Oliwier Myka Oliwier Myka 2022.04.24 PL mapa
109 6815606 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2022.04.29 PL mapa
110 7004230 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 2022.05.23 mapa
111 7005235 Ortolan Team Waldemar Michalak 2022.05.23 mapa
112 7022506 eferek Maciej Frączek 2022.05.26 mapa
113 7044156 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2022.05.26 mapa